Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A puli kutyánk nem nagyon...

A puli kutyánk nem nagyon szívleli cicánkat. Össze szeretném szoktatni őket. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Mit kéne csinálnom hogy össze szokjanak és hogy a macska ne fújkálja a kutyát és, hogy a kutya nem ugasson a macskára? Gyűlölik egymást. Nagyon jó lenne ha barátok lennének, de nem nagyon szeretik egymást. Mit tegyek?
2011. aug. 23. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit de tényleg ezzel úgyse tudsz semmit csinálni ha nem akarják úgyse fogják egymást megszeretni ezt a kezdetektől kellett volna amíg még kicsik voltak
2011. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerítsd el őket de úgy hogy egymás mellett legyenek, de elválassza őket pl egy kerítés, de legyenek egymás mellet mindig, és ha a kutya durvábban ugatna akkor állítsd le és ha abba hadja akkor adj neki jutalom falatot. Ha azért adsz neki falatot, h nem ugatja a macskát, erre rá fog jönni a kutya is, és lehet h nem fogja annyira cukkolni. Egyébként mennyi idő a kutya-macska?
2011. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

22:15 vagyok


Az elsőnek igaza van egyébként, kiskutya/kismacska korban kellett volna elkezdeni.

2011. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

kezdetben az én kutyám se szerette a macskákat, mikor morgott rá egyből rászóltam..mostmár együtt heverésznek :)

azt hallottam azért nem barátságosak egymással mert míg a kutyánál a farok csóválás a boldogságot, addig a macskánál az idegességet jelenti. A dorombolást a kutyák morgásnak értik, ami náluk az agresszió jele, a macskáknál pedig a boldogságé.

2011. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!