Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép a kutyám? :D

Szerintetek szép a kutyám? :D

Figyelt kérdés

Mert szerintem szép, de lehet, hogy elfogult vagyok :D. Kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok őt. Szóval érdemes lenne őt fedeztetni, majd 2 éves korában szeretném(fajtatiszta,törzskönyvezett).

[link]


2010. nov. 27. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kutya :) Szép a szőre. Aranyosan néz :D
2010. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%
Ne szaporítsdd így is elég kutya van már az országban.
2010. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
angol cocker spániel ha törzskönyvezet lenne akkor lehetne fedeznitetni más törzskönyvesel 2 törzskönyv nélküli kutyát is tudsz csinálni szerezni fajtamentők befogadsz amit megtalálsz jó
2010. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha fedeztetni akarod, akkor kezdj el vele kiállításokra járni, ott majd megmondják, hogy érdemes-e. Nézz utána, hogy mikor lesz tenyészszemle, nevezz be arra is és közbe csináltasd meg a szükséges egészségügyi szűréseket.

Amúgy szerintem felesleges ilyesmire költeni százezreket, a kutyád és te is jobban jársz, ha inkább ivartalaníttatod!

2010. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ebből a szögből nem igazán lehet megmondani, hogy jó kiállású-e a kutya.

Szemből, oldalról és hátulról kell nézni. Egy szintben a kutyával. Valamint a mozgása is fontos. Mivel vadász kutya, nem árt, ha van apport készség, vadászösztön, szimat és a lövésektől nem ijed meg. Munkavizsgája van a spánieleknek? Ezt nem tudom. De ha tenyésztésbe szeretnéd vonni, akkor minimum tenyészszemlére és kiállításokra vidd el és szűresd le a PRA nevű szembetegségre.

2010. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, fajtatiszta angol cocker spániel. Igen, persze, elviszem majd tenyészszemlére. Kiállításokra nem szeretném(sajnos volt már rossz tapasztalom pl.: az nyer akinek a legtöbb a pénze...). De a munkavizsgát majd elvégezzük.
2010. nov. 28. 13:49
 17/18 anonim ***** válasza:
A kiállításokkal nekünk is van sok rossz tapasztalatunk, de az ne keserítsen el, ha nem nyersz. Egyrészet nem nyerhet mindenki, de nem is az a fontos. Nem baj, ha nem a Te kutyád a világgyőztes. Egy "kitűnő IV" is jól tud esni egy erős mezőnyben. De a legfontosabb, hogy sok különböző bíró szöveges bírálata alapján már le lehet vonni a következtetést a kutyádról, és úgy már könnyebb neki párt választani is.
2010. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ne szaporítsd

és a kölykökkel mi lesz?

mert hogy törzskönyvet nem kapnak meoe tagság és kennel név nélkül az is biztos

ha meg csak egyszer akarsz almot lehozni akkor is fölösleges pénzkidobás, nagyon nem éri meg sok lesz a veszteséged nagyon

2010. dec. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!