Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Josera...

Zsopega kérdése:

Mi a véleményetek a Josera bárányos tápról?

Figyelt kérdés
Négy hónapos "turmix" kiskutyám valószínűleg csirkeallergiás. Jövő héten megyünk orvoshoz, de sebesre vakarja magát. Így, lehet hogy meggondolatlanul, de a csirkés Royal Caninról átváltottam a Josera bárányosra és minden szárnyast kiiktattam. Vacsorára is sertésmájat, nyelvet, vagy marhát főzök rizzsel, zöldséggel. Ismeritek a Josera tápokat???
2010. nov. 27. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ismerem a Josera tápokat, nekem megmondom őszintén egyáltalán nem ajánlották, de amikor az én kutyám is csirkeallergiás lett, és agyonra vakarta magát, és a közeli boltban csak ezt, meg Pedigree-t lehetett kapni, így ilyet vettem.


Elvittem orvoshoz, addigra szépen javultak a tünetek, aztán mondtam neki hogy most ezzel van etetve, azt mondta, nem a legjobb táp, és kicsi hústartalma sincsen, ezért mondtam, hogy akkor váltok, kérdeztem mit ajánl? Azt mondta, hogy ő az Acana és Orijen tápokat nagyon ajánlaná. Így vettünk az Acana Lamb & Apple tápból neki, és azóta is azt eszi. Minden rendben van vele, szépen fejlődik tőle, és szereti is, emellett azóta nem láttam rajta kiütéseket :-)



Mi innen rendeljük az Acanát:

[link]


Szerintem, ha a Royal Canin-t meg tudtad fizetni, az Acanát sem lehetetlen, és szerintem a 18 kg 20.000 forintért nem drága :) Én is szoktam neki főzni májat, nyelvet, marhahusit, vagy halat főzök neki :)

2010. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasznos volt. De egy a bajom. Az én kutyám még csak a jövő héten lesz 4 hónapos! Neki még igencsak junior táp kellene, de ezt nem találok az Acana lapján sem! Ami nem csirkés és junior is... :(
2010. nov. 27. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Hát igen, neki vagy kölyök táp kell, vagy olyan ami bármely korosztályban adható.


Ilyen pl az Acana Lamb & Apple, amit én is ajánlottam, vagy az Acana Pacifica, Acana Grandslands, mind a három nagyon jó minőségű táp, és egyik sem tartalmaz csirkét még nyomokban sem. :)


Egyébként ezek mellé nem kell vitamint sem adni, mert a bármely korosztályban adható tápokban minden megvan ami pl egy kölyöknek is kellhet, én sem kimondottan kölyöktáppal etettem a kutyám, én kb 4 hónaposan tértem át a bármely korosztálynak adhatóra, előtte azért baby dog tápot kapott!

2010. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, véletlenül valahogy összekevertem. Amit az én kutyám eszik, az felnőtt táp, de a másik kettő az bármely életszakaszban adható.


Bármely életszakaszban adható:

Acana Pacifica

Acana Grandslands

2010. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+ még találtam Acana tápot, amik bármely életszakaszban adhatóak: Acana Wild Priaire Dog (ez sem tartalmaz csirkét)
2010. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Már regisztráltam is a javasolt oldalon és megrendeltem az Acana Pacifica tápot.
2010. nov. 28. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó döntés! Az Acana Pacifica nagyon jó táp! :)
2010. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!