Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem iszik a kutyám 3 napja?

Miért nem iszik a kutyám 3 napja?

Figyelt kérdés

Arra szeretnék rájönni,hogy a 1,5 éves kutyámat miért nem látom 3 napja inni? Egy nap vagy 2x-3x adok neki friss vizet,de nem látom soha hogy fogyna belőle!

Fel van fázva,de az étvágya az elég nagy,mint mindig...játékos. Semmi szokatlant nem láttam rajta!


Tudom sok ilyen kérdés volt már itt...

Mielőtt leszólnátok a felfázás miatt orvoshoz elvittem és azt mondta hogy adjak neki C-vitamint és tartsam melegen és nem ő az első kutyám,csak ilyen még nem fordult soha elő :S


2010. dec. 2. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

az én kutyám a havat eszi, most hogy ilyen az idő és ő is kevesebbet iszik, mint nyáron. most vagy rosszul látod és azért csak iszik, hiszen, azt írod, amúgy jól van. a doki nem mondta a kamilla teát? (amikor az enyém megfázott tavaly azt adtunk neki, a doki tanácsára)

de ha tényleg nem iszik semmennyit se, akkor irány a doki!

2010. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg figyeld a vizét,fogy-e belőle,mert ha valóban nem iszik könnyen kiszáradhat.Bár ha a kedve jó talán mégis iszik,csak akkor,mikor nem látod:)
2010. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem mondta a kamilla teát,csak a C-vitamint és hogy ne nagyon legyen hidegben! Szegény eleve úgy vettük,h atkás volt és utólag kiderült,h nem strapabíró az immunrendszere :( Tavaly is fel volt fázva...szóval ezt megszoktam./sajnos :( /

Hát remélem,h tényleg iszik és csak én nem látom :)

Mondjuk az ujjamat belemártom megnyalja...de a harmadik nyalás után már nem kell neki!

2010. dec. 2. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!