Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a képen látható...

Szerintetek a képen látható kutyusnak valami szembetegsége lehet, vagy az csak kosz?

Figyelt kérdés
A szőrén is vannak furcsa elszíneződések
2010. dec. 2. 16:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szembetegség. Ha megnézel akárhány fehér színű kutyát, mindegyiknek olyan a szeme alatt. Szerintem a csipától:)
2010. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
édesanyám nagyon szeretne samoyede-t, de sajnos nincs annyi pénzünk, örökbefogadhatót meg egyet se találtam. nézegettem sintértelepek honlapjait mert mindig is ki akartam menteni onnan egy kutyát, és akkor találtam ezt, hasonlít a samoyede-re, ha anyukám rábólint akkor kihoznám. :)
2010. dec. 2. 16:40
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ilyen az összes fehér kutya szeme alatt (nekem bolognesem van, ő abszolút könnyezős fajta, mégsem barnás a szeme alatt a szőr), ez függ sok mindentől.

Amúgy a Zanniban lehet kapni nagyon jó szemtisztítót.

[link]

2010. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a kutyus és ránézésre tök egészséges.

Láthatóan volt gazdája, mert szép a bundája.

Ha nem lesz meg az eredeti gazdája és ti szívből szeretnétek kutyát, akkor hajrá :-).

szerintem ez fajtiszta kutya, bár ha nem az lenne akkor sem jelentene semmit.


Hajrá :-)!!

2010. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Norczy ***** válasza:

megnyugtatlak én is: nem szembetegség, csak a könnyezésnek a nyoma látszik! A szőre is csak koszos! ezek pedig rendszeres ápolással eltüntethetők! A fehér bunda már csak ilyen kényes :)

Remélem anyukád rábólint! Nagyon szép kutya! És jó volna tényleg ha legalább már ő egy szerető otthonban tölthetné az ünnepeket!

2010. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Tényleg gyönyörű kutya, drukkolok nektek! :)
2010. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok!! :)
2010. dec. 2. 16:44
 18/26 anonim ***** válasza:
Hogy fogod hívni? Hercegnő? Mert szerintem kislány a lelkem!
2010. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

nem szeretem az ilyen neveket az állatoknál xd


egyébként épp most próbálom rábeszélni, szurkoljatok

2010. dec. 2. 17:21
 20/26 A kérdező kommentje:
amúgy kan :D
2010. dec. 2. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!