Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 eves 3 honapos...

Van egy 1 eves 3 honapos francia bulldog (fiu) kis kutyam pannellakasban. Szeretnek fontos tudnivalokat, tartasava, taplalkozasaval ;egyszoval mindent vele kapcsolatban megtudni. Mit szabad, mit nem szabad? Kosz.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolod,hogy ezt már rég tudnod kéne?

Nem azért,de ha én veszek egy kutyát,pláne új fajtát az az első,hogy mielőtt megveszem,utána olvasok.

2009. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát...igaza van az előttem szólónak.

Egyépként a lényeg adj neki enni,inni, játsz vele,legyél vele kedves,vidd le slkszor sétaltatni,és szeressd!Szerintem ennyi.Jah és oltsd be!;)

2009. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom!minden oltasa megvan,etetem 15 kilos,nagyon sokat setalunk,sokat jatszok vele,mindig egyutt vagyunk.Tudom,hogy a meleget nem birja a legzesi berendezese miatt.Csak arra gondoltam,hogy esetleg ti meg tobbet tudnatok rola mondani.mostanaban elkezdte a noi labakat szaglaszni es ugynevezett parosodasi mozgasokat vegez,akar az utszan is ,gyerekekkel is es ez eleg gyakori.nincs hova vinnem parositani mert itt Erdelyben ahol elek a varosban nincs ilyen kutya.Ha van meg valami mondani valotok ezzel kapcsolatban szivesen fogadom.Koszonom!
2009. aug. 7. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát pedi elég valószínű, hogy az említett párosodási próbálkozásai csak párosodással oldhatóak meg. Nem vagyok szaki, de ezt ösztönösen csinálják a kutyák. Nem tudom,hogy erre a dologra megoldás lehet-e az ivartalanítás és mennyire pártolod a dolgot,de érdemes állatorvosnál utánna kérdezni. a francia bulldog amúgysem egy egyszerű fajta. az enyém egyéves és 2 hónapos. Hihetetlenül jófej,eleven játékos. Nem tudom hallottál-e róla, den áluk születési rendellenesség szokott néha lenni a csípőizület probléma,szóval arra figyelj.A mienk igazi örző-védő éjszaka. Napközben tök játékos bohókás. Esténként,ha a párom otthon van reggelig horkol, de ha nincs akkor minden neszre támad és torokra megy : )! ezt a problémát beszéld meg orvossal ja és nézz körül,hátha mégis találsz a közeledben szukát! További jo kutyázást és vigyázz nagyon kis kedvencedre!!!
2009. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen!most el kekell utazzak 10 napra,ra kekell bizzam valakire ahol udvar is van.Ezert en mar nagyon szomoru vagyok,hogy itt hagyom,gondolod,hogy elfog felejteni engem,szenvedni fog miattam?Ne haragudj,hogy sokat zavartalak!kosz,szia
2009. aug. 8. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!