Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsó amstaff kennel?

Olcsó amstaff kennel?

Figyelt kérdés
Meglévő szukám mellé szeretnék egy kant, de a szukám nagyon drága volt..(hörcsögfalvi), a kanra már sajnos nemtudok annyit kiadni..tudtok olyan kennelt, ahol hobby célra 60-70 körül van kiskutya?:)
2010. dec. 3. 07:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és nem , NEM AZÉRT szeretnék kant, hogy szaporítsak..ivartalanított a szukám(félreértések elkerülése végett)
2010. dec. 3. 07:47
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért nem gyűjtögetsz még picikét a kan kutyusra?

Egyébként érdemes lenne megnézni a Wayward Wyvern kennelt.

[link]

Szép kutyusaik vannak és viszonylag nem is drágák. 70-100 környékén vannak hobbi célra kutyák.

2010. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azért nem gyűjtögetek, mert a sulira kell neki gyűjtögetnem , azsem kis pénz..minden kutyámat iskoláztattam eddig, ő sem lesz kivétel...és szeretném ha ittlenne már karácsonyra:)ilyen egyszerű.
2010. dec. 3. 08:07
 4/12 A kérdező kommentje:
ja és köszi:)
2010. dec. 3. 08:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont van náluk kiskutya ha megnézted az oldalt. Kérdezd meg mennyiért vannak eladó kiskutyusok. De szerintem ha beszélsz a tenyésztővel akkor megengedi, hogy két részletbe fizesd ki a kutyát ha 70-nél drágább lenne.
2010. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez pont egy elég divatos fajta, na meg kényes is hisz egy rossz idegrendszerű amstaff tragédiát is okozhat. Tehát az biztos, és ezt te is jól látod hogy csak tenyésztőtől szabad. Biztos hogy 70.000értmár lehet kapni, de az árak ugyebár nem publikusak, és nem is szabad ezzel kezdeni az érdeklődést. Szerintem írj néhány kennelnek ahol éppen van eladó kutya, érdeklődj, mond hogy kutyán gondolkozol, mit ajánl sbstb... és a második levélnél már finoman rákérdezhetsz az árra is.

Vagy keresd fel a fajtamentőket, sok kutyus van most náluk, hátha találsz neked tetszőt: [link]

2010. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem 1 kutya kennelnek sem egyforma a kölykök ára hol keveseb hol drágáb javasolni akartam volna menhelyen sintértelepen nincsen amstaff de az Amerikai SStafforshire terier fajtamentőknél fajtiszták vannak törzsköny kevés részüknek van többinek nincsen ezeket ugy találták bántalmazták rossz sorsu kutyákbol jokat nevelnek
2010. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fajtamentőknél fajtAtiszta kutyák vannak kedves előző, és egy állatvédő szervezetbe bekerülő kutyának automatikusan "megsemmisül" a törzskönyve, hisz ott már nem a kutya származása és értékesítése a lényeg (bár szerintem a legtöbbnek nincs hisz talált, és mentett kutyákról van)
2010. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kondisarc válasza:
a kutyád ami a hörcsögfalvi kennelből van mennyibe került??
2011. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szia. 150.
2011. máj. 31. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!