Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyaszalá...

Mi a véleményetek a kutyaszalámiról?

Figyelt kérdés
Nem rendszeres főeledelnek adnám, hanem jutalomfalatnak vagy a táphoz feltétnek néha-néha, viszont érdekelne, hogy más mennyire ajánlja, hallottam már róla jót is meg rosszat is.
2010. dec. 3. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer vettem a kutyámnak és irtó büdös volt de kegyetlenül azóta soha nem vettem!
2010. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az enyémnek vettem azt hiszem a Tesco-ban, gondoltam jól esne neki egy kis finomság a tápjára :)


Bele sem szagolt.. inkább ette szárazon az Orijen tápot, nem kellett rá neki a kutyaszalámi.. azóta sem vettem, azt is odaadtam a szomszédnak, hogy adja oda a kutyájának, mert az mindent megeszik szerencsétlen.. moslékot kap :(

2010. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos tapaszalatból (láttam miből készül) senkinek nem ajánlom a kutyaszalámikat. Nyílván van némi hús tartalma, de legfőképp csontból, bőrből készült darálék alkotja. És ahhoz, hogy viszonylag sokáig elálljon nyílván tartósítószert is tartalmaz. Ha már mindenképpen kedveskedni akarsz a kutyádnak, hasonló árban kapsz csirkefarhátat. Azt is adhatod neki a táp mellé, és sokkal jobban fog neki örülni. Adhatod neki nyersen is, és a fogakat is tisztán tartja.
2010. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én csivavám szereti ...
2010. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!