Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyaszalá...

Mi a véleményetek a kutyaszalámiról?

Figyelt kérdés
Nem rendszeres főeledelnek adnám, hanem jutalomfalatnak vagy a táphoz feltétnek néha-néha, viszont érdekelne, hogy más mennyire ajánlja, hallottam már róla jót is meg rosszat is.
2010. dec. 3. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi vettünk már a németjuhászunknak és nincs kifogása ellene
2010. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az enyem nem eszi meg, biztos nem izlik neki.
2010. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
A mi kutyáinknak sem volt kifogása ellene eleinte, de mostanában leálltunk vele, mert mindig a tányérjában hagyta, és más ételt "kért".
2010. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kotkat válasza:
A mi goldink is szívesen eszi, - bár mit nem eszik szívesen egy golden retrieter :):), jó áron lehet venni a XIV. ker. Remény u-ban. Én ugyanazt teszem, amit Te leírtál: a száraztáphoz keverem, részben a változatosság végett is. Persze tápértékében, összetételében korántsem vetekszik a közepes és jobb minőségű tápokkal, de kiegészítésnek tökéletes. Jah, és nagyon egyszerűen és gyorsan lehet így etetni a kutyust.
2010. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az én németjuhászom "feltétként" kapja a vacsora tetejére, igaz egy szerre csak keveset. jóízűen megeszi :)
2010. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
NYAMI!
2010. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 gfero ***** válasza:
az én pekingi palotám szereti
2010. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én német juhászom szereti :)
2010. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sose adtam nekik szalámit! A szalámi a maradék csontból, nyesedékből van összedarálva, és az minden csak nem ennivaló!!! Inkább adok rá egy picit több pénzt, és veszek nekik a Fressnapfban valami normális jutifalit.
2010. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi szalámit rakunk a tápra. A kutyánk imádja.
2010. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!