Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, hogy egy kutya...

Mit jelent az, hogy egy kutya precíz?

Figyelt kérdés
Nekem csak annyit jelent, hogy akkor és azt csinálja amit mondok neki. De hát egy vizsgán pont ez a lényeg nem? Ott ez nem plusz hanem az alap. Szerintem... Ezt mondták a kutyáimra a vizsgán és nem teljesen értem.
2010. dec. 3. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy az adott feladatot nem csak teljesítette hanem azt szépen, egyenletes végezte el.

Ez olyan mintha valakit felküldenek a gerendára, hogy csináljon egy mérleg állást.Ezt meg lehet tökéletesen csinálni.De ami a különbség az a külcsín. Tehát valaki megcsinálja de nem kecses a mozgása, itt-ott nem jól tartja a kezét-lábát.De ha valaki a tökéletesen kívül még szépen, egyenletesen csinálja ez plusz pont.

ha egy kutya tud mondjuk hason fekve gurulni az is lehet esztétikailag szép és csúnya.

Remélem érted!

2010. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de a kutyáim nem csinálták olyan szépen. :D Pl még nem sikerült elérnem hogy folyamatosan szépen engem nézzenek lábnálkövetésnél.
2010. dec. 3. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Te többet vársz el tőlük, hogy azt mondhasd: Gyönyörű volt!

De lehet, hogy a bíráknak kevesebb szép is elég, hogy ugyanezt mondják!

Lehet, hogy túl elfogult vagy! persze ez nem rossz tulajdonság! Én is az vagyok a kutyámmal! Tudom, hogy jól csinálja és szépen, de én még mindig egy távolabbi célt tűzök ki! A: Teljes sikert! A tökéletességet! De ezt senki nem érheti el!

Lehet, hogy Veled is ez van!

2010. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!