Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya megmérgezésénél lehetség...

Kutya megmérgezésénél lehetséges, hogy férgek jöjjenek elő a testéből?

Figyelt kérdés

Teljesen ledöbbentem, anyu "meséjén".

Azt mondta, hogy a bátyám kutyáját megmérgezte a szomszéd. Hányni kezdett, hasmenése volt, nem tudott lábra állni. harapdálta a saját testét és ahova beleharapott, ott kukacok jöttek ki a testéből.

Ekkor állítottam le, mert rosszul lettem.

De mondta tovább, hogy 10 nap után meghalt. Állatorvost sem hívtak.

Mit gondoltok?????

Azt nem tudom, hogy most hol van szegény kutya, ki vitte el vagy mi történt vele.

12 éves volt. Kopó féleség.


2011. nov. 11. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez kezeletlen (bőr)férgesség miatt lehetséges, vagy amiatt, hogy olyan gondozatlan volt a kutya, hogy belepetéztek a legyek. Mérgezés se kell ahhoz, hogy aztán belehaljon.
2011. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a férges mesét elég nehéz elhinni. A mérgezéstől valóban hányhat a kutya, de férgek a méregtől nem keletkeznek a testében. És főleg nem hiszem hogy egy mérgezés után még 10 napig él szegény állat.

Viszont bármi baja is volt szegény kutyának a gazdája egy felelőtlen, gonosz ember, ha 10 napig hagy szenvedni egy állatot, anélkül hogy orvoshoz vinné.

2011. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy a mérgezés miatt volt férges.

Ugye ez elképzelhetetlen. Ilyen nincs, ugye?

2011. nov. 11. 15:08
 4/17 anonim válasza:
és eléggáz, h nem hivtak orvost, amikor a kutya rosszul volt... nyugat-európai országokban ezt állatkínzásnak hívják.. ezt mondd meg anyukádnak..
2011. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egy ilyen telefonon elhangzott mesével nem tudok sokat kezdeni, ugye? Ez alapján nem tudok feljelentést tenni?

Más kerületben lakunk, mint a bátyám. Anyutól is külön lakásban.

Szívem szerint feljelenteném, de hogyan tudnám????

2011. nov. 11. 15:11
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem volt pénze egyiköjüknek sem, ezt mondta anyu.
2011. nov. 11. 15:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs pénze ne tartson állatot. Ha ő lett volna beteg, akkor nem megy orvoshoz, mert nincs pénze gyógyszerre?
2011. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Itthonról én hogyan tudnám feljelenteni? Lenne értelme?

Két picivel vagyok itthon, kocsink nincs. De forog a gyomrom az idegtől.

2011. nov. 11. 15:18
 9/17 Akiteki ***** válasza:

Bőrférgesség.

A szomszédnak semmi köze hozzá. Biztosan volt más baja is, amibe belehalt, mert önmagában ez nem halálos. Legalább nem szenved tovább szegény egy ilyen helyen.

2011. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

bírom, hogy faluhelyen (és ezek szerint felétek is) ha nem a vadász lövi le, vagy autó üti el a kutyát, akkor "megmérgezték"...


oly sok "mérgezéshez" hasonlóan itt sem idegenkezűségről volt szó. az meg undorító, hogy egy ilyen állapotban lévő kutyát szenvedni hagytak...

2011. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!