Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a (szerintem...

Mi a véleményetek a (szerintem) legaranyosabb magyar pásztorkutyáról a mudiról?

Figyelt kérdés
Kérem azok válaszoljanak, akik tartanak mudit! Milyen a kutyus? Sokat ugat? Hogy jön ki más kutyákkal? Könnyen tanítható? Tudom, minden a nevelésen múlik, de mégis milyen egy ilyen kutya?
2010. dec. 3. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
egyém 8 hónapos,néha rájön az ugathatnék,de nem vészes sőtt én élvezem is hallgatni mert kellemes az ugatási orgánuma:Daz összes kutyával kijön nagyokat futkározik.eddig csak egy alkalommal volt balhé,de semmi komoly megkötöttem és elsétáltunk.neked is ajánlom.Nem munkamániás hanem gazdamániás.Életem legjobb kutyája
2010. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
9 éves lesz a mudim, hát aranyos, kedves, szép és okos. csak akkor ugat amikor a többi kutya, vagy ha a szomszéd utcában 1 cigányt észlel. a szomszéd kutyit csipázza. kb 10p/parancs az átlag tanulási idő, persze ez jóval kevesebb is lehet, ha profi a tanár. nem nagyon volt nevelve, igazából az én viselkedésemet figyelte és annak a mintáját vette át. szal itt is kibukik, h milyen adaptív. egyébként a kertben szaladgál jól elvan, de a labdáért, botért, csontért, 2-3x elszalad és visszahozza, de nem nagyon köti le, inkább 'fogócskázunk, azt élvezi. amikor sétálunk a póráz csak dísz, a rendőrök miatt. nem ugrik ki az útra. ha elengedem a mezőn pörög, de egyébként nyugis típus. szereti a gyerekeket, akkor se támad, vagy áll át önvédelemre amikor gyötrik (értsd, túlságosan szeretgetik). sztem ilyen a tökéletes kutya. ennél jobb kutyát kitalálni se lehetne. max ha nem öregedne, vagy 30 évig is elélne. az jó volna :)
2011. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!