Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír a kutyám ha meglátja...

Miért sír a kutyám ha meglátja a galambokat? {többi len} szóval. Apa megy megetetni a galambokat és megy utána a kutya. Mikor meglátja a kutya hogy apa ott van elkezd sírni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
O.O bocs, hogy off, de ez engem is érdekel
2010. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ja.engem is..

nem lehet h vmi misztikus lehet a dologban?

szellem.vagy ilyesmi?

vagy... a kutyák megérzik az ilyen dolgokat..nem?!

2010. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

mint pl. a kutya vonyít ha baj történt.(vagy fog.)

mert elvileg érzik az emberen a szagot.mert halál előtt más szaga lesz.jól mondom?!

2010. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a kutyusod is éhes és ő is szeretne kapni vagy azért mert el akarja kapni a galambokat :)
2010. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi.amúgy igazad van
2010. dec. 6. 14:38
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Az én kutyám is sír, ha macskát lát, és nem mehet oda hozzá. Ha labdáról van szó, akkor van, hogy remeg is. Azért sír, mert a galambok közé szeretne rohanni, és szétzavarni, megkergetni őket, de nem szabad neki. Valahol le kell vezetnie ezt a problémáját.
2010. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem:

Csak akkor sír a kutya, ha apád a galambok között van? Vagy anélkül is csinálja?

2010. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
csak akkor ha a galambok közt van
2010. dec. 7. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy hülyeség,de nem attól fél hogy a galambok bántják apukádat?Nekünk ilyen porszívózásnál volt,attól félt,hogy minket is beszív.
2010. dec. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írtál, így már talán érthetőbb. A kutya azért sír, mert vele apukád nem úgy törődik,mint a galambokkal.

Látja, hallja hogyan becézgeti őket. A kutyus is arra vágyik, hogy ugyanolyan bánásban részesüljön apukádtól, mint ahogy a galambokkal teszi. Nem tudom hogyan megy nálatok, de én erre tippelek. Javíts ki ha ez nem igaz.

2010. dec. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!