Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog sírni a kutya?

Meddig fog sírni a kutya?

Figyelt kérdés

Ma hoztuk meg 8 hetes...

Eléggé sírós fajta beagle..

Meddig várható a sírása? Este is fog?

Kb még meddig?


2011. ápr. 15. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Amíg elég gyengék vagytok, és kimentek hozzá, mert nem tudtok ellenállni a sírásnak. Csak egyszer mennyjen ki hozzá bárki a családból, utána sokkal kitartóbb lesz és makacsabbul fogja csinálni (mert volt már sikerélménye).

Szóval párnát húzzátok a fejetekre, illetve vatta/füldugó.

Szomszédokat ne felejtsétek el értesíteni előre mi várható.

2011. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
mi 1 hétig virrasztottunk a kutyánk mellett, mikor pici volt. Borzalmasan sírt, minden nap más virrasztott vele, ültünk a lépcsőn mellette.:D
2011. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
majd abbahagyja. a lényeg az hogy ti ne törjetek meg. a beagle az egyik legnehezebben kezelhető kutya olyanoknak akik nem értenek hozzá.
2011. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
na hát akkor gyengék voltunk, de akkor sem hagytuk, hogy sírjon. Magától abbahagyta egy idő után
2011. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyan staffordunk van és mivel lakásban tartjuk, a szobánkban aludt.

Első este sírdogált csak, utána néma csendben aludt.

2011. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Amíg le nem szállsz a farkáról
2011. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kivittük, 7kor...pont elaludt jó helye van mert egy normális lezárt rész kapott meg egy melléképületben, és azon beül van neki egy kis hely, jól betakartuk, hogy ne fázzon..egyenlőre nincs vele gond, a szomszéd kutyák ugatását hallom..van egy pár kutya a szomszédba, de ők nem szóltak volna ugyh...
2011. ápr. 15. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
A kiskutya eddig az alomban volt. Most elkerült egy idegen emberrel, idegen környezetbe, ez azért egy nagyon-nagy változás az életébe. Lehetőleg próbáljatok meg most minél többet törödni vele. 1-2 nap alatt fel kell, hogy oldódjon.
2011. ápr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én beagleömmel katasztrófa volt az első 2 hónap a szomszédok miatt. Kint aludt, nyüszített folyamatosan, a szomszédok meg már 1 nap után a tudtunkra adták, hogy nem fogják tűrni, ha nem hagyja abba. Úgyhogy este 6-tól 10-ig nem hagytuk aludni a kutyát, aztán kivittem, megvártam míg elalszik, halkan visszakommandóztam a házba, persze ha észrevett, akkor kezdhettem elölről. Volt, hogy egy órán keresztül kint voltam vele, amíg elaludt. Aztán minden reggel 4-5 óra körül keltett. Tragédia volt. A szomszédoknak azóta is rohadt hálás vagyok, hogy nem bírtak ki pár napot...
2011. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most már nincs vele gond?

Az enyém most eléggé remeg mikor aludni vittem..sokat ment lehet izomláz?

2011. ápr. 17. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!