Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Biogance...

Brigibaba kérdése:

Mi a véleményetek a Biogance illetve a Héry kutyasamponokról?

Figyelt kérdés
6 hónapos Havagnese kiskutyámnak keresek jó minőségű sampont, többen a Héryt ajánlották. Nektek mi a véleményetek?
2010. dec. 6. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én havanese kiskutyám 5 hónapos és kb fél órája fürdettem meg a Biogance puppy samponnal:-) Nagyon szép lett a szőre:-)) Mi előtte is ezt használtuk és nekünk nagyon bevált. Nagyon jó minőségű sampon!!
2010. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ! :) Én hétvégén láttam a fressnapfban, de még nem hallottam róla, gondoltam megkérdezem.
2010. dec. 6. 15:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is ott vettem és tényleg nagyon jó:-) Bátran merem ajánlani!!:-)
2010. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És árban is elég jó. Csak sampont használsz fürdetéskor?
2010. dec. 6. 15:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy érdemes balzsamot is használni, de én most nem használtam. Te tudsz valami jó balzsamot? Milyen gyakran szoktad fürdetni a kutyusodat??
2010. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint 2 hónapja volt kozmetikusnál, mert már nagyon hosszú volt a szőre, és nagyon kicsit vágattam belőle, mert hosszúszőrűnek szeretném meghagyni. Tudom hogy nagyon macerás gondozni, de olyan szép így. :) És a kozmetikus azt mondta h 2 havonta vihetjük hozzá, illetve fürdethetjük, de Karácsony előtt inkább én fürdetem. Tehát még nem vagyok gyakorlott a fürdetésben, eddig csak a lábait mostam meg sáros séta után. :)
2010. dec. 6. 16:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ebben a hónapban viszem a kozmetikába:-) Szerintem nem érdemes nagyon gyakran fürdetni. Csak fésülni kell gyakran, hogy ne csomósodjon a szőre:-)
2010. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek :) Kislány vagy kisfiú a kutyus? Mi a neve?
2010. dec. 6. 16:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Kislány és Bonnie:-) A tiéd?
2010. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mondanám hogy Clyde, de őt Luckynak hívják, kisfiú :)
2010. dec. 6. 16:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!