Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever? Lefárasztás?

Golden retriever? Lefárasztás?

Figyelt kérdés

A Golden retrievert le lehet fárasztani úgy hogy szinte kidőljön??????

Ha igen akkor hogyan???

Labdadobás,sétáltatás,agyi lefárasztás????


2010. dec. 7. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod. A sorrend tetszőlegesen variálható :o)

Sőt jó ha te is futsz vele ;o)

2010. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne futópadom, akkor én alkalmaznám a kutyámnál, mert megérem én is lefárasztani. Görkorizni is fogok vele, amint az idő engedi. Ha fegyelmezetten tud melletted futni, akkor bicajozhatsz is vele. Sétával csak félnapos sétával tudom ezt elérni.
2010. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

biciklivel legjobb ha fut melletted,nekem nem kellett neki megtanítani.45 perc bicaj gondolkodni sem lesz kedve.


szellemi lefárasztás:egyértelműen kutyasuli vagy otthoni tuning(ül,fekszik,gurul,forog)

2010. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


:)

2010. dec. 7. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A legeslegjobban a több kutyával együtt séta fárasztja le, mert abban mozgás is van, ingerek is vannak, interakció van, az agya is dolgozik valamennyire.
2010. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rövidpórázas lábmelletti séta, biciklizés, kutyahátizsák stb.

egy kutya egyszerre csak egy dologra tud figyelni, ha a mozgását bármivel össze tudod kötni ami a figyelmét leköti mári többszörösen hatékony lesz a mozgatása és nem csak fizikai de szellemi feladatot is nyújt

2010. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha visszahozza a labdát akkor úsztasd meg, menj vele futni, és természetbarát környezetben menj biciklizni. De ne legyen rajta az utóbbi esetben póráz! Hidd el, nem lesz nehéz ha kutya kötődik hozzád, bármit megtesz érted bármennyire fárasztja is.:)
2010. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!