Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a saját...

Mit csináljak ha a saját kutyám és a "nevelt" kutyám nem igazán kedvelik egymást?

Figyelt kérdés
hát az úgy van, hogy vagy 2 éve vigyázok egy yorki-ra alkalmanként(kan) akit imádok, elég sokszor van nálunk min heti 2-3x. De most kaptam 2 hete én is egy kis 3 hónapos yorki-t (szuka). és nem tudom nem igazán szimpik egymásnak. nem volt meg a szokásos ki a ház ura dolog... egyikük sem hajlandó megadni magát. mit tegyek? ez mostmár így marad??
2010. dec. 7. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, nem marad ez így. :) Csak idő kell nekik. A kis yorki baba gondolom féltékeny a másikra, mert nem szeretné ha elvenné tőle azt aki a legfontosabb számára (Téged). Én az 5 éves kan csivavám mellé hoztam haza egy 6 éves szukát (ivaros volt mind a kettő, azóta a lány már nem az), az elején a lány állandóan bántotta a fiút, aztán megszokták egymást és most már együtt alszanak, játszanak. :) Idővel minden megoldódik. :) Csak foglalkozz mind a kettővel, szeresd őket egyformán és ennyi. :)
2010. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!