Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig lesz ilyen? (többi lennt)

Meddig lesz ilyen? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Van egy bullmasztiff kutyánk,most lesz 5 hónapos.Amikor kimegyünk hozzá elkezd rohangálni,ugrálni stb...Meddig lesz ilyen bolondos?Mikor fog megkomolyodni?
2010. dec. 7. 17:02
 1/7 gfero ***** válasza:
magától nem fogja megtanulni hogy nem szabad felugrania az embere ezt egy kis türelemmel meg lehet neki tanítani.tanítás közben mindig dicsérjük meg és adjunk neki valami jutalom falatot
2010. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el kutyasuliba, ott megtanulja az alapengedelmességet és a más kutyákkal való munka közben talán meg is komolyodik egy kicsit. :)
2010. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyaiskolában a kérdező fogja megtanulni, miként nevelje a kutyáját.
2010. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 capsread ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy - ha lány kutyáról van szó - az első tüzelés előtt nem komolyodik meg. Fiúnál az ivarérésig. Ami a szukánál a tüzelés. Szóval még pár hónapig. De a kutyasuli tényleg segít.
2010. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fiu kutyusunk van
2010. dec. 7. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Még csak kölyök ezért ugrál.
2010. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugrálok - ugrálni jó - máskor is ugrálni fogok. Egészen addig önmegerősítő a viselkedés, amíg nincs neki negatív következménye.


Ugrok - faképnél hagynak - ugrálni rossz.

2010. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!