Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fagyállónak jó az íze? :-O

A fagyállónak jó az íze? :-O

Figyelt kérdés
A fagyállóról tudom hogy a szélvédőt azzal lehet lemosni télen. De hogy azt a kutyák megisszák..... :-O
2010. dec. 11. 00:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm megitt egy 5l-ert --->gégementszés és ott egy luk a torkán. amikor iszik levest be kell fogja a lukat. ha meg beszél sípol : O
2010. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Mi az h megisszák a kutyák??? Te hagyod h megigyák a fagyállót? Öcsém, ilyennek állatot tartani. Idd meg te...majd meglátod jó íze van-e...nem adsz nekik vizet, vagy mi, hogy azt isszák? Vagy te adtad nekik h ne fagyjon be a vizük a mínuszokban? Kretén állat...
2010. dec. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
halálosan mérgező!!!!
2010. dec. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, h édeskés íze van (lehet h tévedek). Nekünk az állatorvos mondta, mikor a cicánk beteg volt és elvittük hozzá. Kiderült, h vhol fagyállót ivott és leállt a veséje tőle szegénykémnek. Azt mondta a doki el kell altatni, de csodával határos módon meggyógyult, doki sem hitte el:) Tehát NE engedd, h megigya a kutyu.
2010. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Állítólag finom édes - de súlyos veseelégtelenséget okoz (jó esetben...)!!!
2010. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

00:25!!


Te IDIÓTA BAROM!!!!!


Hol írtam olyat hogy megitatom? Hol írtam olyat, hogy a kutyám vizébe ilyet rakok????

Másold már be ide!!!!!


Olvastam nem is egy helyen, hogy ha ilyet iszik a kutya, akkor lemérgeződik.


Te meg jössz és kitalálsz dolgokat rólam!!!! Gondolkozz már mielött égeted magad a hülyeségeddel te BAROM!!!!!!

2010. dec. 11. 00:45
 7/21 A kérdező kommentje:

Többieknek köszönöm a válszt.


Nem gondoltam volna hogy egy ablak mosónak édes finom íze van... :-O

2010. dec. 11. 00:47
 8/21 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, te megkostolhatod, (mondom, kostold, ne azt igyad) nem lesz tole semmi bajod. (max fsol egyet)

de a ragadozoknak, es foleg a macskaknak, mar nagyon keves is tonkreteszi a vesejet. Ezert veszelyes rajuk.

Egyebbkent, en is ugy tudom, hogy edes. (A macskak altalaban meg nem erzik az edes izt, igy fel sem tunik nekik, hogy valami nem oke. :/ )

2010. dec. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A fagyálló Glikol oldata ami egy kétértékű alkohol és édes ízű de nagyon alattomos és erős méreg.
2010. dec. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Annak ellenére, h nem szabad, én mindig szemezek velük a nagy áruházakban :D Olyan szép a színe, mint vmi fincsi szörpinek xDD Megkóstolnám, de tudom, h nem édes... :((
2010. dec. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!