Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fagyállónak jó az íze? :-O

A fagyállónak jó az íze? :-O

Figyelt kérdés
A fagyállóról tudom hogy a szélvédőt azzal lehet lemosni télen. De hogy azt a kutyák megisszák..... :-O
2010. dec. 11. 00:16
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Én a fáklyaolajat kóstoltam(véletlenül),az nagyon szr volt.A fagyállót nem ismerem.
2010. dec. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ízre nem lehet rossz, mert egyes burgenlandi parasztok azzal édesítették a bort a 80-as években. Lett is belőle nagy botrány akkoriban. Még dal is született róla...
2010. dec. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól tudod hogy a fagyállóval szélvédőt mosnak,meg az van a hűtőrendszerben is.Azt is jól tudod hogy ha hozzáférne az állat meginná és súlyos mérgezése lehet tőle.

A beszédmodorod T.kérdésföltevő azonban borzalmas kivánnivalót hagy magaután.Szerinted attól hogy valakinek az ostoba,sértő válaszára még bunkóbban,alpári módon válaszolsz attól jobban megérti?Neeem!!!

Normális embernek már lassan nincs kedve beleolvasni a kutyások,macskások topikjaiba mert ilyen mosatlanszájú és egymásra sértő megjegyzést tevő banda sehol nincs.Ha marad kis időd lécci elgondolkodni ezen!!Kösz

2010. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 hell-ikon ***** válasza:

"Olyan szép a színe, mint vmi fincsi szörpinek xDD"


Ennek egyébként jó oka van... ugyanis a fluoreszcens anyag a vizeletet is megfesti, így a toxikológián már ebből is tudhatják az orvosok, ha valamelyik delikvens ráfanyalodott volna, hogy mivel állnak szemben.;)

2010. dec. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Édeskés íze van állítólag.... és a vannak olyanok, akik öngyilkosságnál ezzel próbálkoznak.
2010. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Állítólag édes, de emberre, állatra ugyanolyan veszélyes. Tehát véletlenül se hagyd elől, ahol esetleg kutyád eléri. :S

Én most nevelgetek egy kölyköt, aki mindent rág, és levesz amit elér. Természetesen kint van a kertben. A fagyállót jó magasra raktam, az akkumulátor méginkább. A többi dolgot rághatja, és hordhatja szétfelé. Múltkor az autós aukkumlátor töltőt tette tönkre (lerántotta az asztalról). :D De szerencsére senkit nem érdekel az ilyen, csak a kutyának baja ne legyen. :)


Egyébként én is szemezek ezekkel mindig nagyáruházakban, szép színük van. :D:D:D Meginnám én is.. De hát nem lehet. :D:D:D:D

2010. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Platypus ***** válasza:
Egyes embernek nevezett állatok fagyállóval szokták mérgezni a környék macskáit-kutyáit. Jó íze van, nem is kell mást keverni hozzá.
2010. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat.


Azt nem gondoltam volna hogy jó az íze.

A boros dolgon jót nevettem: :-D


06:59-nek:

Tudom hogy randa a modorom, de csak akkor ha támadnak, ill. ha valótlan dolgokat találnak ki rólam. A rossz hír keltését még a törvény is bünteti....

Apukám meg arra tanított, hogy ha valaki képen vág ne tartsam oda a másik oldali képem, hanem adjam vissza. Amúgy is kölcsön kenyér visszajár.

Ha valaki feltesz egy laikus normális kérdést azt nem kéne kreténezni, pláne hogy azt se tudja van e állatom vagy se.



Nálunk az ilyen vegyszerek fészerben vannak elzárva, kutya nem tudja kinyitni. A kertben kenel van, de csak nyáron vannak benne amikor már hüvös van ott.

Amúgy szobában vannak. :-)

2010. dec. 12. 18:19
 19/21 anonim ***** válasza:

Autószerelő ismerősöm rendszeresen "megkóstolta" az ablakmosót, hogy elég fagyálló van-e benne.

Szerinte szőlős traubi szóda íze van.


Tehát aki tudni akarja, milyen a fagyálló, igyon traubit! :)

Még színre is majdnem stimmel.


Azt nem tudom, hogy utóbbi mennyire egészséges. :(

2011. okt. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
:-D
2011. okt. 22. 08:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!