Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eshet teherbe a kutyám, ha...

Eshet teherbe a kutyám, ha nem tüzel?

Figyelt kérdés
másfél éves bernim augusztus elején tüzelt utoljára, mindig ha tüzel, csöpög és nyalogatja magát. Most ezt nem tapasztaltuk, állatorvos szerint sem duzzadt a pérája, de tegnap bemászott egy kis foxi és állítólag picit rámászott hátulról. Még nagyon nem szeretnénk kicsiket, főleg nem keverékeket, szerintetek mennyi az esély hogy teherbe eshetett? Van esemény utáni a kutyáknak? az mennyibe kerül és meddig lehet bevenni?
2010. dec. 11. 17:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha nem tüzel a kutyád, szinte biztos, hogy nem lesz vemhes.
2010. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elvileg nem lehet vemhes...
2010. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tüzel, nem is hagyta magát meg******ni....
2010. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az a baj h a szomszédok látták, hogy az a kis foxi ugy rámászott hogy a lába se érte a földet, én nem voltam itthon...hogy ez most azt jelenti hogy "hagyta-e magát"..nemtudom!?
2010. dec. 11. 18:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem!Az állatok csak szaporodás céljából élnek nemi életet, ezért csak akkor hagyják magukat amikor termékenyek tehát tüzelnek.

Tudtommal a hím sem megy rá olyan szukára amelyik nem tüzel.

Nem lehet hogy rosszul látták a szomszédok?

2010. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát így mesélték...mostmár kezdek aggódni hogy lehet hogy tüzel csak most nincs jele? nem duzzadt nem nyalogatja magát és mégis? mondjuk 4 hónapja tüzelt, nem szoktak 4 havonta...vagy? (ő az első kislánykám:))
2010. dec. 11. 18:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tüzel, nem lesz vemhes. Viszont ne könnyebbülj meg, mert létezik un. csendes tüzelés is, ami komolyabb külső jelek nélkül zajlik, csak a kanok érzik a szagát. Lehet, hogy nála is ez van most.
2010. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem...és ha rámászik egy kan, tuti is rögtön h teherbe esik? Mert elég groteszk hogy egy negyed akkora kutya erre képes lenne h teherbe ejtse..nem tudom elképzelni...
2010. dec. 11. 19:33
 9/13 anonim ***** válasza:
A méret nem számít, simán összehozzák, ha akarják, hidd el. És ha tényleg összeakadtak, akkor az azt jelenti, hogy a szuka időben volt, ergo: kölykök is várhatók. Ha tüzelt, ha összeakadtak....
2010. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy csendes tüzelés, de szerintem kizárt, hogy 4 hónap után visszatüzelt.

Attól még ráugorhatott a kan, de ha nem tüzel, akkor 100%, hogy nem lett vemhes. (csendben mondom, ivartalanítás után nem okoznának ilyen dolgok fejtörést:)

2010. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!