Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel borított ki úgy rendesen...

Mivel borított ki úgy rendesen a kutyátok mostanában?

Figyelt kérdés

Az enyém tegnap csúcsot döntött. Bár hozzáteszem magamra is iszonyú pipa voltam.

Vettem egy porszívót, tegnap kihozták, természetesen azonnal kipróbáltam. Használat után takarítottam ki és a hepa szűrőt letettem - nem a földre, magasra, de sajna elérte a kis drága. Mire kettőt fordultam ellopta és a benne lévő szivacsot darabokra tépte.

Gondolhatjátok,alig voltam ideges?!

Hétfőn kezdhetek új szűrőt keresni a gépbe.


2010. dec. 12. 12:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
56%
van egy kutyám de nagyimnál van mert a mi házunkba nem lehet kutya.. nagyimék vettek egy fa kerítést hogy ne mehessen be a kutyám a házba de tegnap egy lyukat rágott a kerítésbe és fel tudott menni... nagyimék jól kiborúltak...
2010. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tegnap borított ki azzal, hogy sétáltattam, el volt engedve, jött egy lány aki szimpi volt neki, odarohant hozzá és én hiába kiabáltam, hogy jöjjön vissza, rám se hederített, ment a lánnyal. Majdnem elhagytam. Aztán elkezdtem az ellenkező irányba futni és akkor utánam jött. Mondjuk ez az én hibám is, mert nem vagyok elég kemény vele, de az övé is, mert a végletekig makacs. 9 hónapos westie, már 3 hónapos kora óta gyakoroljuk a behívást, erre még mindig van ilyen. :(
2010. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A saját ürülékét megeszi. Ahogy nyom egy kábelt, szedem is fel az udvarban, mert különben bekajálja. :( Pedig kap rendesen enni, jó minőségű kajákat. Erre tessék. :(
2010. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mostanában semmivel.

Szeret szarban, dögben, rothadt pöceszagú iszapban megmártózni, amitől hülyét kapok.

2010. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Off: Érdekes állatok ezek a kutyák! xD
2010. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tegnapelott konkreten rapisilt az agyamra, azt hittem agyvezest kapok, miota ideigleneskedem egy menhelynek megvan kattanva hogy mas kutya is van a hazban.
2010. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4honapos beagelem van szeret minden szart befalni az uton belefekudni minden huesegbe altalaban halba:) ha hivom megy maganak ugyhogy:)
2010. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én németjuhi kölyköm (5 hónapos) állandóan harapja a kezemet. De most már hiába játszik nagyon fáj, és hiába kiabálok rá, annál jobban élvezi és harap. :S Megütni nem akarom, nem vagyok annak a híve. Orron szoktam sederinteni, de kb. 2 percig tart a nyugalom. :S Ha nem a kezemet, akkor a combomat harapja. Olyankor általában felmegy a pumpám és rá tudnék vágni kettőt, de hát az én gyerekem, tűrök..
2010. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

13:11-nek.


Attól hogy jó minőségű kaját kap, még lehet neki vitamin ill. ásvány anyag hiánya.

Nézzetek szét a Fressnapfban. Többféle táplálék kiegészítőt lehet kapni. Próbáljátok ki az egyiket. :-)


Én akkor voltam nagyon pipa, amikor a szukám kivette a szekrényből az egyetlen téli kabátomat, és szétszaggatta az újját. Tiszta toll volt minden, és nagyon nehéz volt összevarrni. És nagyon csúnya lett így a kabátom. :-(

Ezt nem bocsátom meg neki, nagyon gonosz néha...

2010. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
úristen.. "jól nevelt" kutyák gazdáinak kommentjei özömlöttek :)
2010. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!