Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyáknak tudtok receptet?

Kiskutyáknak tudtok receptet?

Figyelt kérdés
Kölyökkutyának szeretnék recepteket.sajna nálunk a kiskutya nem igazán kedveli a száraztápot,beáztatva ill.Izesitve sem.A konzervekkel ugyanez a helyzet.az állatorvos is mondta,hogy egészségesebb,ha külön főzök neki.Én főznék neki szivesen,ehhez várnék ötleteket.Ti mit főztök a kutyusoknak (a főtt csirkehús+rizs kombinációján kivül)?Köszönöm!!!:))Ja,olyat irjatok,ami 9-10 hetes kutyusnak is adható;)
2010. dec. 12. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az általatok meghagyott maradék nem jó? De a csontot kicsit hanyagold, mert úgy hallottam, hogy 1 éves koráig nem tudja megemészteni. Bár, hogy ez mennyire valós, azt nem tudom. Valaki más tudja esetleg?
2010. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapostól, 3 hónapos korig: rizses májpüré, darált marhahús nyersen, félig párolt marhahús zöldségekkel,zöldséges, rizses marhahús, marhahúspogácsa, ugyanez zöldségekkel,burgonyás csirkeszív, tört szardínia túróval, sajtos, tojásos tejbedara. Ha érdekel valamelyik receptje, írd meg, hogy leírjam, hogyan kell elkészíteni.
2010. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

Én adtam a két hónapos németjuhinak csontot, persze megvártam míg megeszi, nehogy fennakadjon a szájába, vagy félre nyelje és megfulladjon, de soha nem volt vele baj. :) Még a csivavák is esznek itthon csontot. :) De tényleg mindig várd meg, hogy megegye.

Állítólag a csirke csont nem jó a kutyának mert kilyukad a bele. Hát én még nem tapasztaltam az elmúlt kutyás éveim alatt. :D Pedig 1 éves korom óta mindig volt kutyánk, most vagyok 23. :D

Hogy mit főzünk.. Szoktak kapni házi kosztot, olyankor minden maradékot összefőzünk, teszünk bele kenyeret is. Lehet kapni a kutyáknak különféle tésztákat, meg popcornt (olyan mint a rendes, csak íztelen), azokat is szoktunk bele főzni. Aztán van, hogy mikor megfőtt, akkor tesztek bele még szárazat (soha ne főzd bele mert nagyon büdös), vagy nem teszek. :) Szokták szeretni! :)

2010. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
adhatsz még: csirkemájas zabpelyhet, és táplevest is neki.
2010. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!:)
2010. dec. 12. 13:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 13:38-as válaszadó!Irtam neked privit:)
2010. dec. 12. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt [link]

olvasgass, kérdezősködj, mert ami választ a gyakori kérdéseken kaphatsz, elég hozzá nem értőek.

2010. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most azelőbb olvastam,hogy tojáslevesbe áztatják a száraztápot.Ezek szerint (mértékkel),tojás levest is kaphat a kutyus?
2010. dec. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!