Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyáknak hogy kell enni...

A kiskutyáknak hogy kell enni adni, mármint napi hányszor, mennyit?

Figyelt kérdés
Ti nálatok mikor van az etetés,mennyit,hányszor adtok?(nem éheztetni szeretném mielőtt valaki azt hinné hanem valami rendszert szeretnék bevinni neki hogy azért ne egész nap egyen,meg játsszon a kajával!)Ötletek?Egy kis yorkiról van szó.
2011. júl. 28. 07:42
 1/6 anonim válasza:
Egyelőre napi 3x.Attól függ hogy mennyi idős.Fokozatosan ahogy nő, úgy kell szoktatni, hogy utána kétszer aztán napi egy kajálás.Olyan kicsi hogy nem fog sok kaja kelleni.
2011. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hetes
2011. júl. 28. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:

7 hetesen már simán megeszi a száraztápot, nem is kell áztatni. Nézd meg, hogy a táp (milyen táppal eteted?) csomagolásán mit írnak, mennyit kell kapnia, és azt oszd szét 3 részre. Mindig séta után kapjon enni, a kutyáknak nem tesz jót, ha teli hassal vannak mozgatva.

Aztán olyan 7-8 hónapos korától elég 2x etetni.

Tetszik, hogy tudatosan és következetesen neveled a kutyádat;)

2011. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még kicsit áztatni kell neki mert alig van 1-2 foga :) az első két nap állandóan volt előtte kaja és volt hogy kipacsálta a vizet vagy játszott vele,meg szeretnék neki egy megszokott rendszert kialakítani.van kettő cicám azoknak is már kialakítottam :) úgy vagyok vele ha már van állatom akkor teljes mértékben szeretnék mindent megadni neki ami jó,meg törődni velük,mert enyém a felelősségük és nagyon szeretem őket...:)
2011. júl. 28. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor Téged csúnyán átvágtak, és egy olyan fiatal kutyát kaptál, akinek még bőven az anyja mellett lenne a helye.

Biztos, hogy nem 7 hetes, mert az első tejfogak 3 hetes korban bújnak ki, 8 hetesen pedig már az összesnek kint kell lennie.

Megkérdezhetem, hogy honnan vetted és mennyiért?

2011. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát van foga csak kicsik,elől kint van mind de hátul picik...:D szóval lehet hogy mind kint van,már a papucsokat meg labdát mindent megrág.az oltási könyvében is benne van hogy mikor született...:)
2011. júl. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!