Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merre induljak? (Kérdésed túl...

Merre induljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

:D fura kiírás, Budán lakom az első kerületben., szeretném jó kutyaoviba vinni a kiskutyámat, de mindegyik iszonyú messze van, tömegközlekedéssel kell eljutnom valahova, nem tudom a picúr hogy viselné.

Ti mit javasoltok ennek függvényében? persze nem a távolság az elsődleges, de számít azért, jó lenne 1 könnyen megközelíthető.


2010. dec. 12. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tömegközlekedj vele, az is nagyon jó szocializálás. Meg fogja szokni, hiszen még kicsi, és gyorsan alkalmazkodik :)
2010. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kiképzők között van egy olyan anekdota, hogy régen az volt a legjobb kutyaiskola, amelyik a legmesszebb volt. Mert a gazdiknak addig vagy gyalog, vagy bringával el kellett jutniuk, és útközben kénytelenek voltak folyamatosan kommunikálni a kutyával, fegyelmezni, nem mellesleg el is fáradt a kutya mire odaértek, és tudodd koncentrálni.


Egyébként én is az első kerületből járok ki a népszigetre, jellemzően kocsival, szóval előfordulhat, hogy ki tudlak vinni, csak mondjuk pont vagy ovi előtt, vagy ovi után megyek. De ha van kedved korán kelni vasárnap, és kint dekkolni a suli környékén fél 8-tól fél 10-ig, kiviszlek szívesen :)


Ha meg BKV akkor én úgy mennék, hogy batyiról hév, leszállsz az északi vasúti összekötőnél, és átsétálsz.

2010. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!