Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusotok hány hónapos...

Kutyusotok hány hónapos korában kezdett házat őrizni?

Figyelt kérdés

Az én 5 hónapos németjuhim eléggé ugat este, meg néha nap közben is, de ha jön pl. a szórólapos akkor még nem szalad oda a kerítéshez ugatni, csak nézi. :) Nálatok ez mikor alakult ki?

De ha idegen kutya jár arra, akkor nagyon ugat, acsarkodik. :)

Nálatok ez hogy volt?


2010. dec. 13. 08:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az én nj-om most lesz 19.én 3 hónapos, s kb egy hónapja ugat, figyel, jelez ha jön valaki. Igaz látszik még rajta h nem teljesen magabiztos, vissza-vissza lép az idegentől csak akkor bátorodik meg ha ott vagyok mellette énis.
2010. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Édes lehet! :D Kis vakarcska. :)


Ő nem ugat idegenekre (mondom inkább csak vakvilágba ugat), bár nem is haverkodik velük, ha valaki simogatni akarja, hagyja magát simogatni, de fikarcnyi jele nincs az örömnek. :) Inkább csak hagyja. De az idegenekhez is akkor megy oda, ha én megengedem neki.

De egyébként hazudok, mert mikor állatorvosnál voltunk (és csak mi voltunk bent a rendelőbe) valaki jött be az ajtón, akkor morgott és mikor nyitotta az ajtót akkor még idegesebb lett, de ez gondolom még csak belső terepen működik, kertben még nem. :)

2010. dec. 13. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!