Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S? Mik lehetne ezek a...

S. O. S? Mik lehetne ezek a szárnyasok a bőrén?

Figyelt kérdés

Kölyök kutyusunkban pár napja ilyen pici szárnyas bogarakat találunk. Láttam már bolhát, de szerintem ez nem az. Nem is ugrálnak, meg tudom őket fogni. Meg engem imádnak a bolhák, már bennem is lennének. A kutyus viszont vakarózik nagyon! Tegnap fürdetésnél is 3 ilyet mostunk ki belőle!

A házában szalma van szigetelésnek, lehet,hogy abban tapadnak meg? Bár az már pár hónapja így van, mi meg csak most látjuk a bogarakat? Mit kenhetnék rá? A szalmát meg csak azért nem szeretem kiszedni, mert a rongyait mindig kirángatja. Meg azok ugye átvizesednek, ha havasan ráfekszik!köszi


2010. dec. 13. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Jó kérdés.. Szárnyas hangya!? Bár az ilyenkor nem hiszem, hogy van. :S

Nem kérdezted meg az állatorvost, hátha tud rá magyarázatot? Esetleg fogj egy példányt és mutasd meg neki. Lehet, hogy nem vészes a kutyára, csak rá száll.

Én még ilyennel nem találkoztam. :S

2010. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fényképet!
2010. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát lefényképezi nem tudom, de majd megpróbálom! Elég picik!:) Lehet,hogy bolha, de mondom ezek nem pattognak! De a kutyus meg kaparózik. Már rég kapott bolhacseppet, holnap veszek neki, hátha jó lesz rá. De a dokit is megkérdezem!

2010. dec. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!