Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp a legjobb neki?

Melyik táp a legjobb neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Találtam egy 6 hetes kutyakölyköt egy karton dobozba kitéve az utcára.. :S Elvittem az állatorvoshoz.. Beadta neki a szükséges oltást.. Megállapította,hogy Angol Cocker Spániel és Tacsi keverék és,hogy kisméretű lesz.. Melyik kutyatáp a legjobb számára? :O Eddig házi kaját adtam neki.. péntek óta van nálam. (: Úgy döntöttem,hogy megtartom.. (: Köszi a normális válaszokat!!
2010. dec. 13. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kölyköknek a pedigree juniort szoktam adni, vagy friskies juniort. :) Tápot és konzervet is. :) Adj neki csonterősítőt is, hogyha ugrál, nehogy eltörjön valamije. :)

Édes tőled, hogy örökbe fogadtad. :) Sok sikert a picihez! :)

2010. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor már indulok is az állatkeribe megvenni neki. (:
2010. dec. 13. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne indulj még!


Amiket az első javasolt, azok nagyon rossz minőségű tápok, az árukból nagyrész a tévé reklámot fizeted ki, nem a beltartalmat, mert ami benne van, az siralmas.


Ha nincs rá sok pénzed, akkor vegyél Purina Dog Chowt, az nem olyan vészesen drága, vagy van a Premiere high5, ami szintén középkategóriás, de a pedigreenél fényévekkel jobb.


A legjobbak pedig a prémium tápok, mint az orijen, az acana, a hills, a eukanuba, a happy dog, és gyakorlatilag bármi ebben az árkategóriában.


Kistestű kölyöknek valót válassz neki.

2010. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a Pedigree és a Friskies szemét.

Ha egy picit több pénzt rá tudsz szánni, akkor mindenképp prémium tápot adj neki.


Legjobb (prémium): Acana, Orijen, Profilum, Real Nature, Yarrah, Royal Canin, Eukanuba, Hill's, Happy Dog-nak is van prémiumja, ha jól tudom, Pro Plan, Chicopee, Pro Pac.


Közepes: Fides, Belcando, Biomill, Happy Dog, Flatazor, Dog Chow.


Rossz: Chappy, Darling, Pedigree, Darling, Friskies, Winny, Reno, Gerodog (Lidl-s), CBA-s, Tesco-s, stb. Ha megnézed pl. a Tescosat és a Chappy-t, ugyanaz. Csak a Chappy színes, illatos, és reklámozzák a tv-ben. Ugyanúgy 4% hústartalom.

2010. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hű. Köszi szépen nektek! (: És a darling tápról mi a véleményetek? Azt adhatok neki? vagy annak sem olyan jó a minősége?
2010. dec. 13. 13:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj bocs most láttam h a darlingot is a rosszhoz soroltad!!
2010. dec. 13. 13:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Mennyiséget és árat tudnátok írni? Már mint azokhoz a tápokhoz amiket a jókhoz soroltatok!! (:
2010. dec. 13. 13:04
 8/13 anonim ***** válasza:

A dog chow puppy 3 kilós zsákja kb. 2000-2500 Ft. Mennyiséget nem tudok írni, de a csomagoláson van etetési útmutató. A prémiumtápok ára: kb. 1000-1500Ft /kg.


De az első teljesen jó, nyugodtan vedd neki azt.

2010. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az sem rossz ám, ha főzöl neki! rízst, tésztát, valami husit, esetleg farhátat. mivel még pici napjában többször, kis adagokat adj neki enni.
2010. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Okéé (: Most pont pörkölt van itthon akkor adok neki belőle (: Utána meg go vele az állatkeribe.
2010. dec. 13. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!