Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis testű kutyát bevihetek a...

Kis testű kutyát bevihetek a postára? Nem szívesen kötném ki.

Figyelt kérdés
Szobatiszta meg minden szóval nem pisilne be. És nem táskában lenne hanem mellettem sétálna vagyis hát állna amíg nem végzünk.
2010. dec. 13. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Postára nem lehet bevinni kutyát, a biztonsági őr nem fog beengedni vele. Inkább hagyd otthon a kutyust, ha nem akarod kikötni.
2010. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet bevinni. Hagyd otthon vagy a kocsiban, amíg bemész.
2010. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ugy nem tudom ha sétáltatod be,de ha táskába viszed akkor 100% hogy beengedik a kutyust is :)
2010. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, ki van írva az ajtóra. Egyébként se értem minek postára cipelni a kutyát, nem igaz, hogy máskor nincs 5 perced elintézni.
2010. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyukám most mondta, hogy menjek már el. És azért akartam magammal vinni mert nem akartam itthon hagyni. Imádja a havat oda felé meg vissza felé is sétálhatott volna. De akkor itthon marad. Köszi a válaszokat.
2010. dec. 13. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
én már vittem be táskába. úgy h kinn volt a feje elvoltak ájulva h milyen aranyos:)
2010. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Az enyém simán elül a posta vagy a bolt előtt rám várva, de nem is az a fajta, akit csak úgy el mernének lopni.
2010. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmész a postára kutya nélkül. Miután visszaérkeztél, a pórázt rárakod a kutyádra, és kiviheted egy sétára. :)
2010. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Szerintem vidd be, táskában. Legfeljebb, ha,szólnak akkor elhalasztod a postát másik időpontra. Különben is, külföldön

beviheted. Nem tudom, hogy idehaza miért nem engedélyezik, legalább a kiskutyáknak. Végül is nem vendéglátóhely és nem is közért.

2010. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jelentem megoldottuk a problémát! :) Elhívtam egyik barátnőmet és Ő kint maradt a kutyákkal. Egyébként az én kutyám is megvárna kint, csak félek, hogy bántják. Némelyik ember meg cserek olyan normálatlan, hogy dobálják hógolyóval a kutyákat meg ilyenek. Ő meg elkezdene ugatni mert azt hiszi játék van (nagyon szereti a havat) és akkor meg azt hinnék támad azért ugat. Inkább nem kockáztatok. Majd egyszer megkérdezem bevihetem-e pórázon csak nem láttam a biztonsági őrt.

Köszi szépen a válaszokat :)

2010. dec. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!