Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás könyvet ajánlotok?

Milyen kutyás könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jön a karácsony , gondoltam kérek valamilyen kutyás könyvet ajándékként.Milyen könyveket ajánlotok ? Fennel könyvek nem jönnek be , azon kívül (külföldi és hazai író is) a falkavezérséggel kapcsolatos könyvek sem érdekelnek.Írnátok nekem pár könyvet , amit érdemes lenne elolvasni ?
2010. dec. 13. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van pár kutyás könyv. Egyébként én a "Boldog a kutyám" című könyvet ajánlom. Én azt kértem karácsonyra, szerintem nagyon jó könyv. Egyébként attól függ milyet akarsz, kutyás történeteset, kutyafajtásat, ismeretterjesztőset...mert nem mindegy.

2010. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Popper Péter: Részemről mondjunk mancsot. Nem nevelős, storyzós, pszihológiás.


Ha érdekel a klikkerképzés (de asszem téged nem) akkor klikk, ahogy a kutyák szeretnek tanulni.


Csányinak van jó pár könyve, azok már nehezebb olvasmányok, de nagyon érdekesek. Bukfenc és Jeromos, illetve Marci a beszélő kutya pl.


Nemrég jelent meg Miklósi Ádám: A kutya evolúciója, viselkedése, és kogníciója. Ez komoly etológiai szakkönyv, nem épp könnyed olvasmány, de szerintem nagyon érdekes.


Esetleg Korom Gábor neked ugatok címűje, de szerintem ami abban van, azt te már lehet, hogy tudod.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , amibe tudok (és megtalálok) belelapozok hogy milyen is aztán meglátjuk :)
2010. dec. 13. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kyra Sundance és Chalcy: 101 kutyatrükk


Én a névnapomra kértem ezt, és már 52 trükköt tud belőle a kutyám! :)

2010. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az jó! :)
2010. dec. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!