Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok egy...

Milyen könyvet ajánlotok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
(a Szent Johanna Gimi-t már olvastam, esetleg valami más ötlet? ) köszönöm előre is
2011. okt. 22. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Julie Bertagna - Exodus 2100
2011. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sohonyai Edit - Engem szeress!

Sohonyai Edit - Le a csajokkal!

Sohonyai Edit - Le a pasikkal!

Sohonyai Edit - Jasmine

Meg Cabot - Neveletlen hercegnő naplója 1-10. kötet, de vannak olyanok hogy 7 1/2, 4 1/2 bár ezeket nem tudtam olvasni, mert nincsenek meg a könyvtárban.

Beatrice Masini - Rózsaszín balettcipő - 1.kötet Tánclépésben

Beatrice Masini - Rózsaszín balettcipő - 2. kötet Szívügyek

Jacqueline Wilson - 4 kötetes nem tudom hogy vannak sorban: - Mi baj, lányok?

- Szerelmes lányok

- Lányok a pácban

- Lányok késésben

Jacqueline Wilsonnak és Meg Cabotnak még sok érdekes könyve van.

Ezenkívűl vannak a pöttyös könyvek, imádom őket.(:

Remélem segítettem.(:

12l

2011. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha még nem olvastad volna a Harry Pottert, akkor azt, mindenképp ( és ha esetleg fenntartásaid lennének vele szenben, akkor is olvasd el, mert nagyon jó! :))

öhm,, ha szereted a vámpíros történeteket: Twillight ( én mondjuk nem vagyok oda a vámpírokért, de ez a könyv tetszett )

A Burok - iszonyatosan jó, nekem jelenleg ez a kedvenc könyvem, pedig már egy éve olvastam, de azóta sem tudta nálam, egyik könyv se felül múlni :) muszáj elolvasnos !!! :)

Aztán jönnek ugyebár a régi klaszikusok: Jane Eyre, Büszkeség és balítélet- alap, és ráadásul igen szórakoztató :)

Celia Rees - Kalózok! - nekem nagyon tetszett, izgi

Jane Austen magánélete - nagyon izgi, romantikus, és baromi jól van megírva, ezt sem tudtam letenni :)

Hát most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd még írok, ha tudok neked valamit ajánlani :D

UI: légyszi írd meg, hogy hogy tetszettek, és hogy melyiket olvastad el :) - köszi

2011. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jahh és : 15/L

utsó voltam :)

2011. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sarah Dessen-Tökéletes, Egy felejthatetlen év

Szabó Magda-Születésnap, Álarcosbál

Pöttyös könyvek, pl.: Fehér Klára-Bezzeg az én időmben, Balázs Ágnes: Feladó: Fekete szivárvány

Charlotte Bronte- Lowoodi árva(Jane Eyre)

Egyéb Könyvmolyképző kiadós, amelyik tartalma tetszik(sok jó van)

Lucy L. Montgomery-Anne sorozat

Lucy L. Montgomery-Emily

(Lucy L. Montgomery-Váratlan utazás)

Nem tudom kitől-Hogyan éljük túl az első...(csókot, mosolyszünetet, meg van még egy)

Patricia Schröder-Csajok és csetepaték sorozat

Lemony Snicket-Balszerencse áradása sorozat(hát olyan amilyen a címben, de kissé mesés.Mármint olyan mint egy nagyobbaknak szóló mese, csak hosszabb)

Tolkien-Gyűrűk ura(ugyan én még nem olvastam végig, de már most tetszik(kb. a 300. oldalnál az 1200ból))

Kerstin Grey-Zafírkék(ez nem tudom mi, de Libri sikerlista 14-18 éves korosztály első helyén áll:DDD)

Agatha Christie-Tíz kicsi néger, Gyilkosság az Orient Expressen, meg még aminek tetszik a tartalma, mindegyik nagyon jó, főleg a Poirot-osak(krimi)

Fejős Éva könyvei(még nem olvastam, de annyit dicsérték...

+ minden amit előttem leírtak, csak nem akarom én is még egyszer leírni...:D

14L

2011. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, még nem tudom, melyiket válasszam, de ezek közül lesz pár.. És írni fogok!:)
2011. okt. 27. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!