Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jagd terrierje van valakinek?...

Jagd terrierje van valakinek? Mennyire védik a kajájukat?

Figyelt kérdés
Fél éves a kutyám.Addig nincs gond még kiöntöm a kaját és simogatom,de amint ellépek, már nem tűr meg a közelében.Ez normális?
2010. dec. 15. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem,de ez nem fajta függő dolog..

Egyszerűen azt hiszi Ő a falkavezér.

Erőssen javaslom,hogy menyjetek kutyasuliba mert csak rosszabb lesz a helyzet.Főleg,hogy egy kemény terrierről van szó.

2010. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Falun lakom,nincs autóm és gyesen vagyok. Csak ez a gáz a kutyasulival.Én tehetek valamit?
2010. dec. 15. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha morog akkor azonnal vedd el tőle valahogy a kaját és az nap már ne is kapjon.

Illetve vezezsd ne,hogy csak vezényszóra ehessen pl:tied!

Ajtón mindig ő menjen ki utóljára,előbb Ti egyetek ,ha elmentek vagy hazaértek 5-10 percig észre se vegyétek Őt.

Egyébként ha bármilyen jellegű ilyen durvaságot csinál azzonal csukd Őt ki a házból kb 15 percre, lényeg hogy ne tudjon érintkezni veletek --->falkakizárás.

Elég makacs jószágok :D

Sok türelem kell hozzájuk.

2010. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Először a kezedből adj neki. Fogd meg a kajás tálját, de ne tedd le. Tartsd a kezedben guggolj le és úgy egyen belőle. Ha morog állj fel a tállal együtt.Később ismételd meg ugyanúgy. Végül tedd le a tálat, és fogd a szélét amikor eszik.Állj fel és maradj ott úgy hogy közben a lábad a táljához érjen.Ha nem morog otthagyhatod. Jómagam azt csináltam az egyik kutyámmal amelyik szintén morgott (4 évesen került hozzám)etetéskor az első nap.Ráütöttem a feje tetejére úgy, hogy belefúródott a rizsába. Ezt másnap meg kellett ismételnem, utána soha többé nem jutott még eszébe sem morogni. Végül is ő azért morgott mert az előző gazdája azon kívül, hogy megetette nem foglalkozott vele még annyira sem, hogy 4 évig még az utcára sem vitte ki. Csak ketrecben tartotta.
2010. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!