Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák láthatják a szellemeket?

A kutyák láthatják a szellemeket?

Figyelt kérdés

Egy ideje olyan,mintha a kutyám szellemeket látna!Pl.:ültünk a konyhában és a másik irányba ugatott,fejmagasságban,mint ha egy emberre ugatott volna,utána pedig úgy ment el ott,mintha állna ott valaki és a kutya ki akarná kerülni!

Nagyon furcsán viselkedik,de létezhet ilyen vagy a kutyáknak vannak ilyen érzékei??

Kérlek,hogy írjatok,mert nagyon érdekel,hogy van-e ilyen v vmi más az oka mindennek?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv!


2009. jan. 21. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Szervusz. Etológusok közül sokan állítják, hogy több érzékszervük van az állatoknak, mint amennyi nekünk- de ezt egy embernek épp azért nehétz elképzelnie, mert magából indul ki. Amit mi nem tapasztalhatunk meg érzékszervi úton, az attól még létezhet, gondolj a galambok "mágneses térérzékelő rendszerére":)-ezzel remekül tájékozódnak.

A kutyák ráérző képessége minden kutyás szerint fejlett és néha megmagyarázhatatlan. Sőt. Az én orvosom (humán oirvos) szerint a gyerekek és a kutyák egyenesen "látók"... De hogy mit látnak, az egy másik kérdés, mert abba torkollik, hogy ki miben hisz.

Valamiféle energiákat nyilván érzékelnek. Hogy ezek szellemek vagy sem, azt csak a jóég tudja.:)

2009. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Én is tapasztaltam már ezt. Szerintem látják.
2009. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ajánlok egy könyvet: Az állatok lelke a címe. Ebben sok hasonló történet van, és igen, biztos hogy látnak valamit!
2009. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a véleményeket! A fejem raknám arra, hogy látják a szellemeket. A skótjuhászom is nemegyszer volt már, simán beleugat a levegőbe vagy megijed valamitől, ami nincs sehol és nyüszítve rohan hozzám és nézi a nagy levegőt. Szóval igen, látják ez biztos! A fentébb ajánlott könyvet én is elfogom olvasni. Köszi a tippet!
2009. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, mi is tapasztaltuk.

egyszer a sarokban lévő fotelt ugatta, és rögtön csöngött a telefon, egy rokonunk meghalt.

máskor meg a szobában körben körözte, majd a házon kívül körben rohangált.

2009. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

szia.


én is catlakozoma többiekhez. szerintem is látják.nekm sajnos volt ilyen történetem egy éve,és szakember mondta hoyg a kutyáimat figyeljem,mig nem ugatnak,morognak a semmibe addig nincs gáz. ugyhogy ezer százalék hoyg látják öket.abban az idöben rengeteget uugattak,morogtak a semmibe ,mert én semmit nem láttam.hál istennek elmúlt ,de ehhez hosszu rögös ut vezetett.sokminden kiderült a házrol a kutyák viselkedéséböl kiindulva,pedig ártalmatlan kérdéssel kezdösdött el a z egész,hoyg miérta ugatnak a semmibe.egyébként ha kutya tutol ugy hoyg nincs oka rá,tehát nem halad el mentöauto mellette stb , az is azt jelenti hoyg valaki a környéken meg fog halni.

én sokat foglakozok ezzel a témával,ugyhogy tudom.

2009. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
juj bocsika hibákért,de sietek irni mert az idöm véges.
2009. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék! Egyik este ültem az ágyamon, olvastam, labrador kutyám az ágyam melletti szőnyegen feküdt, békésen szundikált. Az egyik pillanatban felugrott, és elkezdett morogni, ugatni a semmibe a szoba másik végén, holott(emberi szemmel) senki és semmi nem volt ott. Csinálta ezt még néhány pillanatig, és egyszer csak arra, amerre ugatott, a falról leesett egy kép, az üvege összetört. Ezután Kaja visszafeküdt a helyére, és aludt tovább, mintha mi se történt volna. Örülök,hogy nem vagyok egyedül ezzel! Köszönöm a kérdést!
2009. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10:53-ashoz!Mit csinál a kutya?Tutol????Az mi??
2009. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti hogy vonyít, tudod mint a farkasok a teliholdra.
2009. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!