Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tényleg látják a...

A kutyák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 09:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
a szellemeket, a fogtündért, jah és persze a húsvéti nyulat ;)
2010. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Szellemek nincsenek.
2010. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
miért vagy benne olyan biztos? :D és ha igen ? :)
2010. jan. 16. 09:35
 4/26 A kérdező kommentje:
csak mert a bnőm kutyája meg néha az enyém is a levegőbe bámul és ugat a semmibe meg egy pontot néz folyton.
2010. jan. 16. 09:35
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Valamit látnak, észlelnek, amit mi nem, az biztos. Sok kutyatulajdonos számolt be ilyesmiről, és tény, hogy a kutyáknak fejlettebbek az érzékszerveik (látás, hallás, szaglás), mint nekünk. Hogy mit látnak, arról inkább nem foglalnék állást. Úgy gondolom, hogy attól, hogy valamit mi emberek nem észlelünk, még létezhet.
2010. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
a kutyáknak miben jobb a látásuk mint nekünk? elvégre ők fekete-fehérben látják a világot nemde? kérlek magyarázd el!
2010. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Látást visszavonom, de a másik kettő mindeképpen.
2010. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a macskák is érzékelnek valamit, amit mi nem. A szomszéd macskája rendszeresen bejön és olyasmit követ a szemével a levegőben, ami nem lehet még muslinca sem, mert akkor én is látnám. Plusz nyávog hozzá, amúgy egy hangot se ad ki.

Ha ez a videó nem hamisítvány, akkor elképzelhető:

http://www.youtube.com/watch?v=53r9mVnv13o

2010. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
83%

Nem fekete-fehérben látnak!!!

A kutya vörös/zöld színvak, azaz pontosabban nem képes megkülönböztetni a zöld, sárgászöld, sárga, narancsa és vörös színeket egymástól.Képes a színek látására, azonban nincs tisztában a színek jelentõségével, számára ezek jelentéktelen tényezõk.



Amúgy nekem a szobám a pincében van kiépítve és az egyik kutyánk(tacskó)nem mer lejönni és ha leviszem kézbe mindig nyüszít és meg sem mer mozdulni...Akkor nálam is szellemek vannak??? XD

2010. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Az én kutyám egyszer megfogta a húsvéti nyuszit!Sőt egyszer a télapót is elkergette:S Nem is kaptunk ajándékot abban az évben.
2010. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!