Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chudleys kutyaeledelt adtatok...

Chudleys kutyaeledelt adtatok már a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatotok?
2010. dec. 16. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónapos koráig a juniort adtam a borderemnek, majd utána a working mixet kapta a kicsi is és a már felnőtt kutyám. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Anyukámék is Chudley's-szel etetik a labradorjukat, mégpedig a Classic-kal. Tök jól beváltak. Jó ár-érték arányú táp. És nem utolsó sorban ingyen szállítják házhoz.
2010. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontos összetevőket letudnád írni légyszi.Hústartalom stb
2010. dec. 16. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A working mixet csak akkor amikor új zsák jön - mivel én mindig kiöntöm táptartó vödörbe és a zsák egyből megy a kukába. A Classicot holnap le tudom írni, ha átmegyek anyukámékhoz.
2010. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendes tőled.Azt hallottam róla,hogy sok a búza és a kukorica benne és kevés a hústartalom ami nem túl jó.Ezért lennék rá kíváncsi.
2010. dec. 16. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Épp ma kaptam a próbacsomagokat a cégtől.Mivel gyomorgyulladásos beteg a kutyám és két napja nemigen eszik,pár falattal kínáltam a halasból és ette.
2010. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tény h van benne gabona, nem tudom mennyi, ennyire még sosem néztem. Én azt nézem egy tápnál, h milyen és mennyi a széklete a kutyának, milyen a szőre tőle és mivel sport kutyák így nem mellékes h mennyire fáradékonyak avagy fittek mellette. Ezeken nálam átment a Chudley's, azért maradtam ennél. Előtte Flatazorral etettem a nagyot, majd amikor jött a kcsi áttértünk az Acanara. Ott pl. látványosan megnőtt a széklet és fogyott is tőle. Arról nem beszélve h nekem kicsit drága volt. Attól függ h milyen árkategóriában keresel tápot. Mert az is tény h a Chudley'snél vannak jobb tápok, ellenben ár-érték arányban nagyon jó. Egy erős középkategóriás táp, mint a DogChow, Happy dog, Josera, Sportmix, Brit.
2010. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!