Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vesztek normális pórázat,...

Hol vesztek normális pórázat, nyakörvet a nagyobb testű kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Eddig külföldön éltünk, és ott sokkal egyszerűbb volt normális felszereléseket venni neki. Itt csak a mini kutyáknak látunk mindenhol pórázt, nyakörvet. Kis mintásokat, stb.
2011. okt. 13. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
az én kutyáimnak nagyon nagy kell (65-70-es) de mindenhol kapok. Fressnapf, internet...
2011. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AlphaZoo,Fressnapf mi is ott találtunk a nagy kutyáknak nyakörvet meg pórázt :)
2011. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

www.juliusk9.hu

Én őket szeretem! Itt minden van, és strapabírók is (tapasztalat)

2011. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a k9et szeretem, annyira jó strapabíróak... A közepes testű kutyámnak is itt vásárolok.

[link]

2011. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kisvárosban élek, és az ott működő állatpatika, és eledelboltban mindent megtudok venni, amire szükségünk van. Próbáld ott te is! Ha meg nagyvárosban élsz ott igazán könnyű dolgod van. Spar, Tesco, Fressnapf... Ha meg neten szeretnél rendelni, már arra is millió lehetőséged van. Én a webkutya.hu oldalról rendelek.
2011. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Julius-K9. Az ár is korrekt és messze magasabb minőséget képvisel, mint az átlag!
2011. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Julius K9 és Rogz. Nekem ez a kettő jött be idáig. Vásárolni kutyakiállításon, webáruházban és a Fressnapfban (ha jól írom le) szoktam.
2011. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! utánanézek minden infonak :)
2011. okt. 17. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!