Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha alázatosan jön hozzám néha...

Ha alázatosan jön hozzám néha a kutyám, az mit jelent?

Figyelt kérdés

pl: Múltkor nyitva felejtettem az ajtót, és bementem, és bejött a kutyám, lassan, csóválta a farkát, és nyalogatta a száját, és úgy olyan alacsonyan tartotta a fejét, és nézett rám. Gondolom azért, mert ki szoktam küldeni, csak akkor jöhet be, ha megengedem neki. De, néha így jön oda hozzám, pedig sosem bántottam, ordibáltam vele, de olyan furcsa, mintha félne tőlem, vagy nem is tudom.

Mit jelent ez?


2010. dec. 17. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami huncutságot csinált.
2010. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megalászkodik előtted,tart tőled.Ha egy kutya a száját nyalogatja az idegességet,feszültséget,stresszt jelent a kutyáknál.

Valószínű stresszesen éli emg ezt a beengednek vagy nem dolgot:D Probálj játékos lenni vele mikor hívod vagy amikor nem engeded be. Hátha így oldódig majd.

2010. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el, hogy mindig beengeded,vagy egyszer sem. Mert ha egyszer bejöhet, egyszer meg leszidod és kiküldöd, összezavarod a kutyát, ezen is stresszelhet, hogy na most akkor lecseszést kap, vagy jutalmat.
2010. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!