Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért változott meg? Bővebben...

Miért változott meg? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Van egy majdnem 11 hós szuka bischon bolognese kutyánk. A viselkedése egy pár hete megváltozott. Pici kora óta van ill volt kutyák között de az utóbbi időben morog egy két kutyára tegnap pedig bele is csípett az egyik nagyobb kutyusba. A falkavezérség ezen kívűl szerintem működik teljesen engedelmes szót fogad de nem értem miért morog lennt:(
2010. dec. 19. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy amióta tüzelt azóta van ez előtte is előfordult de a tüzelés óta gyakran. Próbálkozik? Tapasztalatokat várok:)
2010. dec. 19. 18:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt.....és dominál a többi kutyával szemben.Nem ártana neki kutyasuli jó sok kuyta között :D

Megtanulja nem körülötte forog a világ.

Azért íro ma kutyasulit emrt biztonságosabb mintha pl utcán egy neveletlen kutyának kap oda az meg jól emgtépi..bár abból is tanulna de meg is sérűlhet.

2010. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos most kutyasuliba nem tudom vinni talán majd tavasztól. Addig is valami ötlet, hogy lehetne ezt a szarvát kicsit letörni?:)
2010. dec. 19. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kell a szarvát letörni, meg betörni a kutyát...ha valóban nyugodt, következetes falkavezér tudsz lenni akkor önként fog követni, és nem hoz helyetted döntéseket
2010. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze ez a szarvletörést átvitt értelemben írtam. Csak nem szerétném ha ilyen kis morgós domináns kutyus lenne:( Van két kisgyerekem is úgyhogy nagy a család és eddig nem volt ilyen vagy csak nagyon ritkán. Ezért kérek tanácsot ha pl morog valakire akkor hírtelen mit tegyek?
2010. dec. 19. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:

a kinti viselkedésen sokat javíthat ha a rövidpórázas lábmelletti séták arányát növeled

[link]

"a séta tökéletesítése" c. cikk erről szól

2010. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!