Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy történhetett? Lehet...

Hogy történhetett? Lehet valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés
kutyusom 8 hónapos...épp aludtam és beakart bújni mellém a takaró alá de nemis értem, hogy bele akadt a köldökpiercingembe. csak visított bepánikoltam, nem láttam milye akadhatott be aztán szerencsére szétváltunk.Utána jól volt, nemvisított..aztán megnéztem és kiderült h a szemhéjába akadt bele:( kicsit véres volt...a szemhéját ellehetett húzni, a másikon nem:S most kint fekszik, utálhat?:S orvoshoz vigyem el, nehogy elfertőződjön ott valami seb?:( olyan rosszul érzem magam emiatt:(...
2010. dec. 20. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kellett volna vinned állatorvoshoz.Mivel vártál vele így lehet, hogy megvakul arra a szemére. Ha azonnal menetetek volna lehet, hogy ép és egészséges szeme lenne. De már kétlem. Mi is fél óra után vittük el a kutyunkat műtétre és már nem lehetett rajta segíteni ( fél órás volt az út/ más ok volt :S ) Nekem még az állatorvos azt is mondta, hogy lehet, hogy a másik szemére is meg vakulhat de eddig még a másikkal lát és a sérült szemmel árnyékokat lát. (=
2010. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nehogy orvoshoz vidd, minek?

Elég, ha itt ülsz, beírsz egy kérdést, hogy néhány vadidegen látatlanban megmondja, hogy a vérző szemhéjú kutyádnak van-e baja. És még te érzed magad rosszul, szerinted a kutyád hogy van? Én az ilyen embereket nem értem...

2010. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem, nincs nagy baj, de azért most reggel, azonnal vidd el az orvoshoz, ő tudja vizsgálat után megmondani, hogy pontosan hol és mennyire sérült meg a kutya szeme. Kérlek, majd írd meg, hogy mit mondott a doki!
2010. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Még egy dolog. Ha egyszer gyermeked lesz és megsérül, akkor is le fogsz ülni, leírod mi történt és várod a válaszokat, vagy azonnal a segítségére sietsz és orvoshoz rohansz?
2010. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemértem, hogy másokat lealacsonyító válaszok minek kellenek..:) alul vörösödött be, reggelre eltűnt ésmár játszik, nem vakult meg^^ bocsánat, hogy feltettem a kérdést mert kissé bepánikoltam, azt hittem segítséget is kapok:):)
2010. dec. 20. 11:06
 6/7 anonim válasza:
62%

Szia!


Nem kell foglalkoznod a sok paraszttal, akik itt élik ki oltogatós vágyaikat. :)

Szerintem mindenképpen vidd el most orvoshoz, hiszen mi nem vagyunk állatorvosok és ki tudhatja, hogy mi történt kutyusoddal. Nem vagy felelőtlen gazdi szerintem -legalábbis ha most elviszed az orvoshoz, mert azért megérdemel ennyit a kutya -, nem is Te tehettél róla. Szóval ne legyen rossz kedved nem utált meg, vidd el orvoshoz és nem lesz semmi baj :)

2010. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen köszönöm:) már viszem is, remélem nincs komoly baja...bár már játszik meg minden:)
2010. dec. 20. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!