Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudj. átok hogy milyen...

Nem tudj. átok hogy milyen fajta az a kutya ami a Maszk filmben szerepelt? Vagy keverék volt? És az olyan kutyákat belehet tanítani trükkökre?

Figyelt kérdés
( a tudjátok közé azért írtam pontot mert nem engedte elküldeni.)
2010. dec. 21. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem valamilyen keverék.
2010. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jack Russel terrier.


[link]

2010. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a második válaszolóhoz.Jack russel...

A terrierek makacsak de tanulékonyak úgyhogy szerintem lehet tanítani...

2010. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jack Russel. Talán nem túlzás azt állítani, hogy a világ legpörgősebb és egyik legokosabb kutyája.


Ő az akivel ha tudsz napi 3-4 órát aktívan foglalkozni, akkor odahozza a papucsod, ebcsukja a szekrényajtót, és elhúzza a függönyt.


Ha pedig nincs eleget foglalkoztatva, akkor ugyanennyi ésszel találja ki, hogy mivel törhetne borsot a gazdája orra alá. Ismertem olyan példányt, aki a gazdája távollétében felmészott az asztalra, kinyitotta a laptopot, és egyesével lerágcsálta a billentyűket.

2010. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:):D

szerintem aranyos kutya..:)

2010. dec. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!