Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a farkasköröm...

Mennyibe kerül a farkasköröm leszedése?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden állatorvosnál más-és más árak vannak.


Ha van már kiválasztott állatorvos, annak a honlapján meg tudod nézni az ilyen műtétek árát, de így nem tudok neked teljesen pontosat adni.


Az ár nyílván a kutya méretétől is függ nagyban.


De általában 10-15 ezer forintig terjedhet. Nekünk pl 12,000 forintért csinálták egy 9 hetes kiskutyán, akit kidobtak. Ő egy berni pásztor-labrador keverék.

2010. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:

Miért kell leszedni?

Attól is függ, hogy mennyi idős a kutyus. 8 hetes kutyának vágattam le egyszer, még elaltatni sem kellett, csak helyi érzéstelenítéssel lecsippentette az orvos.

2010. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ő 5 hónapos és egy kis havanese.
2010. dec. 26. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis szedjék le neki is, meg minden kutyának. Nagy sérüléseket tud okozni...
2010. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem kommentelővel, el kell távolítani, de nem értem miért nem csíppentik le kiskutya korukban, miénknek sem távolították el, most majd lehet elaltatni és leoperálni, levágnám annak az állatorvosnak a f@szą't aki első oltásnál elfelejtni lekapni - egyszerűbb lenni, ja hogy utána nincsen neki plusz pénz bocsi..
2010. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már 90%,hogy altatják.Egyébként ha kicsinek(6hét körül) észreveszitek,akkor egy 5000ből megvan.Ojankor nem is szokták altatni,csak érzésteleníteni,de ha születéskoz észreveszik,akkor a doki csak lecsípi,vérzéscsillapítót nyom rá,nekünk 1000Forint volt,taacsinak!3napos volt,előtte lidokain spray-val jó lefújta,a kutyi észre sem vette!Hat hetes tacsinak 5000-ért csinálták,altatták.
2010. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hónaposan már biztosan altatják majd :( A mi dokinknál 5 e Ft volt.
2010. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!