Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha túl nőtt a farkasköröm,...

Ha túl nőtt a farkasköröm, akkor mit kell csinálni vele?

Figyelt kérdés

Felhívtuk a kozmetikust, azt mondta 2 hát múlva fogad.

Kicsit be is szakadhatott, mert sántikál, de semmi sincs a lábában benne, a farkaskörméhez meg nem hagyja hogy nyúljunk. Az orvost is felhívtuk, de az azt mondta, hogy nagyon ráér az szerdán is, mert persze nyaral. Más orvos nincs a közelünkben. Itthon mit tudunk vele csinálni, hogy addig is ne fájjon neki??


2011. aug. 6. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg fertőtleníteni Betadine-nal bár sokat az se ér hiszen benőtt neki a körme vagy esetleg befog és azért piszkálja. Mi annak idején semmi készülődéssel, hogy a kutya ne fogjon gyanút egyszer csak felvettem és a másik ember pedig gyorsan lenyisszantotta a körmét. Pillanatok alatt történt mindez de ehhez is azért nagy bátorság kell. Szerdáig sok idő van szóval próbáljátok meg hátha...
2011. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vágd le neki, kérj meg valakit addig h. fogja le, vagy fogd le te és vágd le neki a körmét, "pl fogóval, vagy valami erős ollóval, vagy vasfűrésszel,... picit morbid, de lehet h. sikerülne levágni,... legalábbis én nem vinném kozmetikushoz, szerintem le tudod vágni, menne ez neked is.
2011. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert születése után pár nappal kellett volna levágni, akkor most már emlék sem lenne a farkasköröm.

Most már csak orvosra bíznám, hiszen az a 6.újja a kutyának.És a köröm mindig ki fog nőni, azt le kell operáltatni.

2011. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik lábán van a farkasköröm mert ha a hátsón azt eltávolítják kis korban ha viszont a mellső lábain van azt nem távolítják el. Az én kutyámnak a mellsőn van és szóltunk a dokinak és azt mondta azt nem szokták eltávolítani csak a hátsókról. Felnőtt korban már veszélyes a műtét az én öreg kutyám 14 évet élt farkaskörömmel együtt amit folyton vágtunk és nem tettük ki műtétnek felnőtt korban.
2011. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is van. Le kell operáltatni!
2011. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!