Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel kiskutyának hány...

Spániel kiskutyának hány hetesen nyílik ki a szemük?

Figyelt kérdés
Hány hetesen lehet leválsztani az anyukájától?
2010. dec. 26. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress meg egy spániel tenyésztőt, vagy többet, ők majd ellátnak jó tanácsokkal. Vagy csak használd a google-t.
2010. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN KUTYA nem csak spániel kölykök 2-3 hetesen kezdenek el látni és szagolni. Legkorábban 8 hetesen lehet elválasztani a kicsiket, mivel ez idő alatt tanulják meg az egymással való játékok során pl. hogy nem szabad erősen harapni mert az fáj a másiknak...
2010. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13. nap után kezd el kinyílni a kiskutyák szeme, 8 hetesen lehet őket leválasztani, és 4- 5 hetesen már kiegészítő táplálékot kell nekik adni. De nekem ezeket elmondta a tenyésztő, pedig nem is azért vettem a kutyust.

Milyen színűek a kiskutyák, és a szüleik? Nekem is spánieljeim vannak, ha segíthetek valamiben, vagy kérdésed van, írhatsz privátban, segítek.

2010. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!

Sárga az anya is meg az apa is! :)

Nem az enyém a kutyus,csak most fogok kapni és már alig várom,hogy elhozhassam!Köszi mindenkinek! :)

2010. dec. 27. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!