Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel jó házőrző?

Angol cocker spániel jó házőrző?

Figyelt kérdés

2011. okt. 31. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél egy házőrzőtől? Hogy állítsa meg a betörőt? Vagy hogy ijessze el a ház körül ólálkodókat? Szerinted félelmetesnek néz ki? :) Komolyra fordítva a szót, lehet, hogy arra ráveszed, hogy ugasson/jelezzen, ha jön valaki, de kb. ennyi. Ha igazi házőrzőt szeretnél, vegyél kuvaszt vagy KÁJ-t.
2011. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nekem ez a fajta tetszik.

meg különben is, nem kertes házban lakok, szóval ilyen mint pl. a kuvasz, szerintem nem nagyon való lakásba.

2011. okt. 31. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mit értesz házőrző alatt. Valószínű megugat majd mindenkit, de hogy nem fog senki megijedni tőle, meg nem is fog harapni, az is pont ugyanannyira valószínű.
2011. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó házőrző! Neki köszönheti a rendőrség egy tolvajbanda elkapását! De persze lehet, hogy csak az enyém ilyen...
2011. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akárki jön hozzánk ugat. jó házörző de mint mondták nem bánt. lehet hogy a szája nagy de harapni nem fog.. :DD
2011. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig harap.
2011. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az idegeneket ugatja, de nem olyan nagyon házörző fajta legalábbis az enyém nem az
2012. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én spancim senkit nem enged be aki nem tetszik neki. 😂

Ha barátok vagy kisgyerek jön lereagálja és barátságos, de több postást és vízvezeték szerelőt is megkapott már.

2021. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!