Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a sárga-fekete...

Mi a különbség a sárga-fekete és a vörös-fekete rajzos németjuhász között?

Figyelt kérdés
ha tudtok képet linkeljetek.
2010. dec. 27. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A sárga és fekete jobban el tud bújni a sivatagban, a Vörös és fekete pedig Stendhal műve. :)
2010. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,a sárga-fekete,,sárgább"aranyszínűbb,míg a vörös-fekete vöröses-barnás.Bár én így,külön nem hallottam róla,én a rajzosat,a feketét és az ordas német juhászkutyát ismerem.(+fehér n.j.de az már különálló fajta)
2010. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok árnyalata van az nj-nek. Persze, a tenyésztők általában a nagyon vöröst a feketével favorizálják. Manapság ráadásul igyekeznek a maszkot a pofán teljesen feketévé tenni.A sárga sem citromsárga, hanem világosabb vörös.
2010. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem fekete-fehér németjuhászom van. Mindig "lehuskyzzák" szegénykét, pedig németjuhász :D
2010. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Eddig én is csak ordas,rajzos és fekete németjuhászt ismertem,csak azért kérdeztem meg.

2010. dec. 28. 06:11
 6/9 anonim ***** válasza:

én is csak rajzos ordas fekete és ó németjuhászról hallotam. De szinük más a bundájukon rejtőzködésbe

[link]


[link]


vörös németjuhász az belga juhász féle


[link] <---ordas


[link] <--- rajzos

2010. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Különbség: a színük.
2010. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez csak szinváltozat. A rajzos közt van vörös-fekete nyereggel. Fekete-sárga, szintén fekete nyereggel. Tiszta fekete. Ordas szinü. Fekete ordas szin, szürke ordas szin.

Tiszta fehér szin.

2011. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!