Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok olcsó, de jó...

Ajánlanátok olcsó, de jó minőségű kutyatápot?

Figyelt kérdés

Csak mert a kutyám nem akar megenni semmilyet, de Pedigree-re meg tudom is én mire nincs pénzünk.

Mivel etessem?


2011. jan. 1. 02:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
mikkel probálkoztál eddig?
2011. jan. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából anya vette eddig a kutyakajákat, már egy csomó fajtát próbáltunk, Dorty-t, Kedvenc nevű tápot, meg anya vett spar-osat, aminek nincs is neve, de azt nem csodálom, hogy nem ette meg. A száraztápot viszont megeszi, amikor úgy gondolja, de hogy állandóan azt egyen?
2011. jan. 1. 04:20
 3/14 anonim válasza:
hát ha csak azt eszi meg akk igen
2011. jan. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keverd össze a száraztápot a konzervvel. De Pedigrét ne vegyél neki, az a tápok legalja, annál még a spar-os is jobb, mert még az sincs tele ízfokozóval.
2011. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Petty Clown ***** válasza:
Mi a Penny-be szoktunk venni Morzsi konzervtápot! Mind a két kutyánk szereti!:)
2011. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

főzz neki!


ezeknél a no name tápoknál rosszabbat nem tudsz neki főzni! gabona alapú, ízesítővel meg szinezékkel telenyomott matériák, és összesen annyit tudnak, hogy olcsó az áruk. de a kutyának nem tesz jót, ráadásul sokkal többet kell etetni belőle, mint egy minőségi tápból.

vegyél neki kutyás boltban baromfi nyesedéket, főzz hozzá rízst, ez olcsóbb mint a gagyi táp, de sokkal jobb annál!

2011. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nem éhes kutya válogat. Az, hogy a felkínált pörköltet, sült húst szívesebben megeszi, mint a tápot, nem azt jelenti, hogy miden nap más ételre van szüksége, mint az embernek. A gyomra arra van beállva, hogy egy fajta ételt emésszen.Ha nem eszik meg valamit, nem éhes.
2011. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az alpha falat a megfelelő választás 15kg 2000 Ft 2 moszkvai őrkutyám is ilyet kap szép fényes a szőrük tőle:)
2011. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

neten nézegess tápokat.

Nagyon sok jó fajta táp van, amit nem reklámoznak agyon, így az áruk nem is veri a csillagos eget. (Mert az Acana, Royal Canin és társai főként ezért olyan drágák).

Nekem például egy nagyon hiperaktív kutyám van, állandóan fut, fut, fut és ugrál. Akármennyi kaját kap, csont és bőr meg izom, mert lemozogja.

Én most épp ezt találtam neki:

[link]

Tök olcsó, ha kiszámítod kb. 600 Ft/kiló, míg a Friskies átalg ára boltban úgy 1500-2100 Ft, ami alig olcsóbb a fent linkelt tápnál, amelynek sokkal jobb a minősége. Szóval keresgélj, attól függően, milyen a kutyáid aktivitása:)

2011. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*oh, és azt még hozzátenném, hogy egy ilyen tápból valóban kevesebbet is elég adni a kutyának, ergo tovább kitart, úgyhogy tényleg nem kerül "olyan" sok pénzbe.
2011. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!