Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok olcsó macskatápot?

Ajánlanátok olcsó macskatápot?

Figyelt kérdés

A szomszéd néninél van 3 cica, akiket nem etet senki, a nénihez is csak hetente 2x hoz az egyik gyereke ebédet, szóval nála még maradék sincs, amit odaadhatna nekik.

Én szoktam adni a cicáknak enni, de nem nagyon bírom már anyagilag. Ráadásul az egyik cica most ellett....

Örülnék, ha tudnátok ajánlani olyan macskaeledelt, ami tápláló, de olcsó.

Vettem már nekik párszor kutyaszalámit, de az se tart tovább 1-2 napnál...

Szóval örülnék, ha adnátok ötletet, hogy mit tudnék nekik adni, ami nem drága és jóllaknak...

Köszike!


2010. jún. 25. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha van nálatok Rossman, ott van nem tudom ,olyan közép márkájuk van, abból van 3 kg-os cicatápjuk, 300-400 Ft között szokott lenni, vagy most a tescoba van 15 db Dalmi kutyaszalámi, 1500 Ft-ért.

Vagy vegyél nekik 10 kg-os kutyatápot, az tovább tart, mert nagyobb, de mivel most fialt az egyik akkor inkább cicatáp. Vagy vegyél kimérhetőset.

2010. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem száraztáppal jönnél ki anyagilag a legolcsóbban!

Lidl-ben is lehet kapni én azzal etetem a kóbór macskákat amik a kertünk körül vertek tanyát maguknak!Amikor van pénzem veszek nekik konzervet is és egyáltalán nem soványak!Időnként csempészek a kajájukba féreghajtót is!:)

2010. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem élhet egy macska csak száraztápon.Ha kicsi cica akkor nem lehet a kajn sórolni ha felnőtt akkoe ha pl:CBA-ban vásároltok a kkor CBA_st ha CooP-ban akkor COOP-osat álltalában a bolt a legolcsóbb.
2010. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A száraz táp egyáltalán nem tápláló. Kapniuk kell húsos kaját is. Azt hiszem a Coop-nak nincs saját gyártmányú macskakajája, csak a szokásos Whiskas, Kitekat, de ezek ugyanannyiba kerülnek, mint máshol. Ha van a közeledben Tesco, akkor ott viszonylag olcsó a konzerv, de ha más hipermarket van ott is szétnézhetsz.
2010. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fressnapf áruház. A legolcsóbbtól a legdrágábbig mindenféle táp kapható és akciók is vannak folyamatosan.
2010. jún. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan ehetik csak a szárazat. Mivel kinti cicák, biztosan vadásznak, így a húst megszerzik maguknak.
2010. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Az én macskám nagyon válogatos,az olcsóbb száraztápot megse eszi csak az olcsóbb konzervet.A kitekat és whiskas minden mennyiségben jöhet neki,de hát kinek van annyi pénze hogy mindig a legmárkásabbat vegye?!Ezért én a Tesco-ban,Penny-ben vagy ha van nálatok Fressnapf akkor ott az olcsó zsáraz-konzervet ajánlom.Épp tegnap voltam a Fressnapf-ban egy fiesta konzerves(400-450g nemtudom)macskakaja 110Ft,vagy a fit+fun dobozos (asszem 1kg)macskakaja 380Ftkörül van.Szerintem nem ajánlatos a macskát kutya táppal etetni igaz szinte ugyan az van benne de inkább macska táp az jobb egy macskának és kb. ugyan annyiba kerül.ja és még én kutya-macska szalámit szoktam venni 200Ft-ért nálunk az 1-1,5 hétig elég(csak egy macskánk van)ilyet szinte mindenhol kapsz mi Penny-be szoktuk venni(nem mindig van)de kapsz Tesco-ba is.
2010. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, bocsi, hogy csak most reagálok, nem voltam gépközelben.

vettem nekik száraz tápot és olyan szalámit amit cicák és kutyák is ehetnek. remélem így nem lesz gáz, de a múltkor láttam az egyik cica szájában egy egeret is:D

2010. jún. 28. 15:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Josera, vagy ami még olcsób Bento Kronen Lara fitness, van belőle kölyök táp is, húsos, csirkés, halas, benne van az összes vitamon, ásványi anyag, taurinos! (nagyon fontos a cica szervezetének!) az allati.com-nál 3 kg 1750Ft!
2013. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A cicának nem szabad kutyatápot adni, mert nincsenek meg benne azok a vitaminok amire az állat szervezetének szüksége van. A taurin nagyon fontos a cicának úgy tudom. És minél több legyen benne az állati fehérje.
2015. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!