Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetne így golden retrieverünk?

Lehetne így golden retrieverünk?

Figyelt kérdés
Egy 80 nm2 házban lakunk.Van két kis pincsink.Úgy lehetne hogy a szobámnál van egy erkély ott lenne egy kutyaajtó,néha kint lenne az erkélyen.Persze olyan 3-4 órát sétálnék futnék vele.Vagy hogy lehetne még?
2011. jan. 1. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben én nem ajánlom.Nem házba való.Nekem Goldenem van úgyhogy tudom miről beszélek.Nagyon nagy mozgás igénye van,és mindent szétszed.
2011. jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Golden is 1 retriever nyomkövető vadász kutya gyerekszerető a kuytaolba meleg helyen tarthato nagy mozgásigényü
2011. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet így tartani ha napi 3 órát futtatnád kölyköt válassz mindenképp mert ő könnyen megszokja a lakást!:)
2011. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs nagy akadálya. Azzal számolnod kell, hogy mivel lakásban lesz a kutyus - minden reggel és este kell vele foglalkoznod. Ha reggel nem fárad el egy kicsit sem, akkor át fogja rendezni neked a lakást. Este pedig ugyanez fontos. Ezek a kutyák rengeteg foglalkozást, mozgást, törődést igényelnek. Ha te úgy érzed, ki tudnád elégíteni a mozgásigényét, próbáld meg. Javaslom, hogy próbálj meg először ideiglenes befogadóként egy goldent, vagy annak keverékét befogadni. Így látni fogod, milyenek az igényei. Hisz azt a kutyust még elvihetik, te bármikor kiszállhatsz a befogadósdiból. Te kipróbálhatod, neki pedig segítesz. És ha még jól is vagytok, akkor meg is tarthatod :)
2011. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul látom, de szerintem a retrievereknek nem való a futtatás...
2011. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem sincs akadálya nekünk is két 25kg-os kutyus van a lakásunkba bár nekünk hatalmas lakásunk van de ha mozgatod , szellemileg le fárasztod nem sajnálod az időt amit rá szánsz és nem mérgelődsz ha korán fel kell kelni h kividd pisilni vágj bele :)
2011. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!