Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy szuka miért viselkedik...

Egy szuka miért viselkedik úgy, mint egy kan?

Figyelt kérdés
Nagymamám golden retriever kutyusa mindenkinek megragadja a lábát, és megszexuálja, PEDIG LÁNY!! És olyan pózban csinálja, mint ahogy a hímek szokás. Erre mi lehet a magyarázat? :S
2011. jan. 2. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

a mi uszkárunk is így viselkedett, de csak velem, az én lábamat szerette. :D

nem tudom a magyarázatát.

2011. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a nagyi úgy elkényeztette a kutyát, hogy ő lett a főnök a családban. Ezzel megmutatja, hogy akár még ezt is megteheti veletek.
2011. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csakkittivel értek egyet!

A mi kutyánk is ezt csinálta, de aztán rájött ki a főnök és azóta semmi ilyen nem fordult elő..

Ő a vezér, ennyi.

2011. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok


az igaz, hogy az uszkárunkat is én kényeztettem a legjobban. :)

2011. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
A kutyáknál a szexuális aktus utánzása a dominancia jele. Normális kutya-gazda kapcsolatban ilyen nem fordul elő.
2011. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez dominanciára utaló jel. Amikor ilyet tapasztalsz, azonnal tiltani kell. Határozott nem, és told el magadtól. Valószínüleg a mamád nem nevelte kellőképpen a kutyáját.
2011. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom csak a macijával csinálja :D Az meg nem zavar.
2011. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!