Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobakutyátokat naponta...

Szobakutyátokat naponta hányszor sétáltatjátok és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Én az enyémet 4-szer sétáltatom naponta, szerintetek ez elég neki?
2011. jan. 3. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

attól függ :)

mennyi időre ?csak úgy ketten séta-fikáltok ,vagy labdáztok vagy,más kutyákkal játszik stb...

2011. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szobakutyám, de régebben volt, vele naponta 3x sétáltam, 1-1-1órát, úgy hogy a parkban játszott a többi kutyával, tanítottam közben meg ilyenek.^^
2011. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Unokatesóméknak van szobakutyájuk. Ők kb. naponta 3x, 4x viszik le, úgy max fél órára. Bár szerintem ez kevés.
2011. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom és boxerem van, ők kenneles ebek, de napi 3szor két órát futnak bicikli mellett.
2011. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy Westie-m van és naponta 3x sétál kb 20-30-40 percet
2011. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 capsread ***** válasza:
Hát mi is csak négyszer vagyunk lent, de akkor úgy, hogy reggel fél hétkor megyünk le először, és futunk, úgy kb. 4-5 kilométert, aztán 11-kor lemegyünk, és általában lent fagyunk fél egyig, labdázunk. Aztán fél ötkor lemegyünk, de akkor csak kiszalad a ház elé, pisil, és megyünk fel. Este még nyolckor lemegyünk, akkor szép nagy köröket sétálunk, hogy elvégezze a dolgát, ha jön másik kutya, játszik vele, ha nem nem. Ez elég is az energia levezetéséhez, persze lehet, hogy másnak ez sok, vagy éppen kevés. A kutyád fajtájától is függ, hogy mennyi sétát igényel, plusz nem mindegy, hogy mit csináltok. Labda, játék más kutyákkal, az elengedhetetlen.
2011. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is négyszer, az időtartam változó.

Ma reggel fél 6-kor annyi kedve volt sétálni, hogy pisilt, kakilt, majd megállt, és nézett rám. Amikor kérdeztem, hogy menjünk vissza, ő úgy megindult, mint akit kilőttek:D

Pedig nem egy fázós kutya, de úgy látszik itt az ünnepek alatt elszokott a hajnali keléstől...

Délelőtt fél óra, késő délután 1, másfél óra, este 10-15 perc.

De ha jó idő van, akkor előfordul, hogy neki vágunk a nagyvilágnak reggel, és csak este megyünk haza:) Ez a legjobb, de sajnos ritkán van időm egész nap túrázni.

2011. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 noci_99 ***** válasza:
Nekem bichonom van es csak 2x viszem le 20-30 percre ...es ,de hetvegen sokszor kint van egesz nap es ez neki eleg..mert 20-30 perc utan mar akar feljonni es en ikabbb fent szoktam vele jatszani ,s mas kutyaktol fel ugyhogy nem nagyon megy kozel mshoz
2011. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3X viszem, 30-40 perc kb. az átlagidőtartam, minden séta alkalmával, én úgy veszem észre, elég neki, nem szoktam hazarángatni :)
2011. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!